bugün

bir tanesi vardı. ne oldu nasıl oldu hiç anlamadım. tek bildiğim aşırı kıskanç olduğu ve benim bunu kaldıramamam. yok hacı, o kıskançlık şu dünya topraklarındaki insanların tamamı için bile çok. çok yani. kıskanmaya başlayınca sonu gelmiyor, bilin istedim.

edit: iyi kızdı aslında. konuşmayı özlemiş olabilirim.
zamanin baştacı şimdinin yabancısı. birazcık bencil oluyor kendileri ve dik başlı.
ilk olarak salak,
inatcı,dediğim dedik,
odun,
dışardan bakıldıgında cin gibi dursa da içinde saf salak her an kullanılmaya açık,
ilgi bekleyen ama bunu gösterip dile getirmeyen,
kendini begenmeyen,
güven ve baglanma sorunu olan

özetle öyle bi ayarlayın ki agustos ayına denk gelmesn çocugunuz.
bir aslan burcu erkeği değildir ama çok diktatördür dikkat edilmesi gereken kadındır.
annemdir efendim. oldukça tatlı,duygusaldır.
Yardımsever, iyi niyetli, kafasına koyduğunu yapan ve lider ruhlu kadındır.
kacin, uzak durun, fazla yakinlasmayin kesinlikle arkadaslar. tek esli iliskilere alisiksaniz hayatinizi sikebilecek derecede nemfomaniyle ve aldatmaya yatkindir bu kadinlar. en azindan hayatima giren aslan burcu kadinlari bir istisna haric boyleydi.
inim inim inattır inadını siktiğim.
--spoiler--
çok hareketli ve heyecanlısın bu aralar. inşallah bi puşt çıkıp da mutluluğunu bozmaz aşkım. gereksiz konuları çok düşünme.
--spoiler--
Nefes alıyorsa her türlü gideri vardır, ezik çirkin abazalar için. Ahahaha olum seçici olun lan biraz! Aslan burcu kadını baskın olduğu için yatakta mükemmeldir beyler. Tabi helal yoldan alın bunları. Ya da dalın her türlü, size kalmış.
bastığı kaldırımı bile sahiplenebilir, kıskanabilir, inatçılığıyla bıktırır ama yine de olmadığı yerde insanın canı çeker, vazgeçilemeyen kadındır. fedakardır, sevecendir, ayrıntıcıdır. uğurlu taşı: kuvars.
iki aslan kadınından daha tehlikeli şey iki hamile aslan kadınıdır.
iki hamile aslan kadınından daha tehlikeli şey aldatılmış bir aslan kadınıdır. Beyler nasıl intikam alacaklarını tarif edemem ama güzel fantezileri vardır hepsinin kafalarında.
Aşırı inatçı ve kıskançlıktan deliren, delirten tiplerdir bunlar. Zor kadınlardır ama tatları apayrıdır.
bencillikleri had safhada olan hatunlardır. hayattan bezdirebilir bu bencillikleri sizi. sevdi mi tam sever geyiği deneyimlediğim kadarıyla gerçektir. bir koç kadar olmasalar da inatçıdırlar. inat olmaları sebebiyle "bizde r yok gardaş" tripleri vardır. dolayısıyla hata yapsalar dahi kabullenmezler. ben tekim tribi de olduğu için bu noktalarda hiç çekilmeyen hatunlardır. eğlencelidirler, vakit geçirmesi keyiflidir. kedigillerden olmaları sebebiyle okşanmak ister. okşadığınız sürece sesi çıkmaz.

not: burçlardan gram anlamam. neler çektim siz anlayın.
aslan burcu erkeğiyle olan ilişkisi ya çok mükemmel ya da inanılmaz derecede kötü olan burçtur. aslanlar böyledir zaten. genelde her aslan yalnız takılır.
Dedigim dediktir.. Sevgilisini kisitlamayi cok sever ancak ozgurlugune duskundur. Tezatlarin kadinidir..
eğlenip atıcan bunları fazla uzun süre tutunca sıkılıp aldatırlar.
bir yerde okumuştum, "ona dürüst davranın" yazıyordu.

sonra düşündüm, dedim, yav kim kendisine dürüst davranılmasını istemez ki?
burçla ne alakası var?
ne yani şimdi ikizler burcu kadınına, ya da oğlak burcu erkeğine yalan söylesek onlar kabul edebilecek mi sanki?

öte yandan geçenlerde zamanında böyle burçlara merak salmış bir kadınla tanıştım.
havadan sudan oradan buradan konuşurken iş, mazilere geldi.
eski sevgilin ne burcuydu diye sordu, x dedim.
sen, diye sordu, y dedim.
haa hiç üzülme o zaman, zaten sizin olurunuz yokmuş ki, olmazsınız ikiniz, dedi.
böyle düşününce hakikaten her şey çözülüyormuş meğer.
ne alaka diye terslendim tabi.

neyse tanımlayalım, kendilerine dürüst davranılması gereken kadınlardır.
diğer burç kadınlarını bilemiycim, onlara dürüst olmayabilirsiniz.
aslan gibi kadındır. bin sırtına götürsün seni dilediğin yere.
Normal koşullarda çekici olmakla birlikte böyle bir dövmeyle bu çekiciliği ve seksiliği katlayabilir;

http://www.dovme.com.tr/aslan-burcu-dovmeleri/42
ilgi isteyen kadındır.
birisini tanıdım; sürekli ilgi isterler.
canlı ve çekici yapısı ve espri yeteneği sayesinde ilgi çekmekte zorlanmaz. gelişmiş bir analiz yeteneği vardır. para biriktirmekte zorlanır. duygularını uçlarda yaşar. iltifat görmeyi sever, eleştirilmeyi sevmez. arkadaşlığı iyidir. oyunculuk yeteneği gerçekten üst seviyelerdedir, doğurdum da söylüyorum.
kocaman kalpli kadindir.
öncelikle çok ''baskın karakterli'' olmayı kendine ilke edinmiş kadın oluyorlar lan. hayatımda gördüğüm en kasıntı flörtü gerçekleştirdim. ya biriyle tanışmak hiç önemli değil ben sosyal bi insanım görünüşünün altında çok ürkek bi aslan var lan. böh desen kaçacak. çok sosyal olmayı kafasına takmıştır. yorgun geldiği günler evde ayrı bi mutludur. oturmaktan son derece rahatsız oluyorlar. ama baskın karakter olma isteğinin bir korumacı iç güdüsüne sahipler. çok tatlı açıkcası. burda ex'ine söven insan modunda olmak istemiyorum ama, kasmayın lan.
önem verdiği şahısların,ağızlarından çıkan tüm cümlelerini ,beyinlerinin en uzun ömürlü hücrelerine kaydeden ve bu sebeple kendisine çokça konsantre küfürler savuran bünye .