bugün

gerekli olandır diye dandik bir tanım yaptıktan sonra, asıl anlatmak istediğime geçeceğim.

bir gün bir kitapçık karıştırıyorum. burç uyumlarını falan anlatıyor. aslan-aslan birlikteliğine geldi sıra. seks uyumları muhteşem, kıvılcımlar çıkartabilirsiniz, hadi yatağa koşun ovvvv falan tarzı bir şey.

kitapçık yazarının, bunları yazarken hangi hislerle tuşlara bastığını ya da kaleme sarıldığını düşündüm sonra. kendi burcumdan şüphe ettim ' aslan burcu olduğum halde niye kimseyle kıvılcam ateş ovvv falan yaşamadım lan ben' diye. gençlik tabi.

sonra esti lan birden. gerçekten esti. pencereyi kapadım. kaparken bir çift gördüm aşağıda. yiyişme diye tabir ettiğimiz o ayıp şeyi yapıyorlardı. kesin aslan- aslan lan bunlar dedim.

işte o an mecazi anlamda esti. kitapçığı yazanın e-mail adresine baktım. mail atmak üzere laptop'ımı açtım. evet, laptop'ım var. yatarken falan güzel oluyor.

döşedim bir mail.

yazdığınız kitapçığı pek beğendim. çok gerçekçi. bence dergilerle promosyon olarak değil, ayrı olarak satılmalı bu. (falan falan)
yalnız, aslan-aslan kısmına geldiğim zaman biraz duraksadım. pardon siz ne burcusunuz acaba?

yolladım bunu ben. gerçekten yolladım.

cevap mı? geldi:

övgüleriniz için teşekkürler sayın okuyucu. yalnız bu kitapçık tek kişi tarafından hazırlanmadı. her bir sayfayı, ya da bölümü başka bir köşe yazarı yazdı. editörümüz de tabi. sizin bahsettiğiniz sayfayı yazanın kim olduğunu bilmiyoruz. çünkü yazılar bir havuzun içinden seçiliyor. teşekkür ederiz.

ha siktir dedim. sigara yaktım hemen. kendimi birden inandırmışım lan resmen adam olduğuna yazanın. ya da öyle istedim bilmiyorum.

o gün bugündür, aslan burcu sevgilim olduğunda, terbiyeci ben oldum. gerçek anlamda terbiyeci. ahlaki anlamda. evine gitmedim. gitsem de yatağına 1 metreden fazla yaklaşmadım.

bir de, ellerim üşüdüğünde ellerimi ona sürtmedim. malum, kıvılcımlar.
(bkz: balık burcu erkeğine balıkçı bulmak).
(bkz: boğa burcu erkeğine matador tutmak)
(bkz: yengeç burcu erkeğine yengeç yakalatmak)
(bkz: terazi burcu erkeğini tartmak)
(bkz: yay burcu erkeğine güiza yı marke ettirmek)
(bkz: ikizler burcu erkeğine ikizlere takke ayarlamak).
(bkz: balık burcu erkeğine ağ atmak)
(bkz: koç burcu erkeğinin yumurtalarını çalmak) *