bugün

Sevgilisini koklayarak ona doyan, uyurken izleyen, ayakkabısını bağlayan, ağlarken sümüğünü sümkürtebilen, şişmanlasa da, sarksa, selülit olsa da, sevdiği kadın kısır olup çocuk veremese de sevmeye devam eden erkektir.

Bu adamı bile kaybeden kız.. 11 zenci ile gece yatağını sallayarak uyandırıcaz seni. Klitoral orgazmın sırasında ezan okuyacak elemanımız var. Sırf ceza olsun diye sana. Pis şeytan.
gece 3 te arandığın da hazır kıta yardıma koşabilecek erkekler.
asla kaybedilmemesi gereken, erkekler tipi eğer evli ise eşine bağlı çocuklarına bakan içkisi ve kumarı olmayıp eşini her türlü memnun, eden erkekler asla kaybedilmemesi gerekir.bazı kadınlar yaşadığı ortamdan, daha lüks yaşamayı isteyip güzü yükseklerde gezmeyi ve para harcamayı sevdiğinden dolayı eşlerini boşanmaktadır. yanlış hareketler ne demişler beterin beteri vardır eşine boşayıp daha zengin koca peşine düşmek isteyen kadın yağmurdan kaçarken doluya tutulur. dürüstçe çalışıp evin, tüm ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli bir koca tipi olan erkekler asla kaybedilmemesi gereken, erkeklerdir. bir kadın böyle hata asla yapmamalı.
Küçük sürprizler yapan erkektir. Çocuk ruhludur. Kıvırcık saçlı minik oğlunuzla beraber büyüteceğiniz koca bir bebektir.

Bu adamı kaybetmeyin. Volkanik tüf içinde kalırsınız.
zannımca şöyle tatlı seksi sevecen esprituel snaatsal ruhlu bir erkektir.

http://galeri.uludagsozlu...lmemesi-gereken-erkekler/

person naber yaaa yappppraaaam. *
asla sozluge kendı resmını atacak kadar ego sahıbı bır erkek degıldır. (bkz: #18947217)
gerçekten seven, güldüren, dürüst ve şerefli erkeklerdir.
ilgili sevdiğini belli eden. vazgeçmeyen her durumda yanında olan erkektir.
var bundan bende.
Sevdiği kadını düşününce burnu sızlayan erkektir. Gece uyanıp sevgilisinin üzerini örten erkektir.
Sevgilisinin kolunu ısırıp saat yapan erkek.
insanın karşısına sadece bir kere çıkan doğru erkektir. bulduktan sonra kaybetmek de salaklıktır. şöyle yapar böyle yapar demek saçmalıktan başka bir şey değildir, herkesin arayışı başkadır sonuçta. ama eğer mutlaka bir davranış söylemek gerekiyorsa asla kaybedilmemesi gereken erkek sevgilisinin yanında kendisi gibi davranan erkektir.
ekmek almaya diye çıkıp sevgili eşine yeni bir fırın alan erkektir (babam).
gece yarısı uyanan bebeği için kalkan sevdiceğin yerini gelesiye kadar sıcak tutacak olan erkekler. *
mühendis olan erkekler.
seni mutlu eden erkektir.
sevgilisiyle birlikte alışverişe çıktığı zaman mızmızlanmayan,ben yoruldum yhaa demeyen erkekler.
babalardır. *
tercih edilmeyeceğini bile bile efendi kalan erkeği...
bir kadının hayatında yeri asla dolmayacak tek erkek babadır. iyi de olsa, kötü de olsa hatta hiç olmasa da...
her zaman kaybedilir.
yaşadığım bunca yıllık hayat tecrübem bana şunu göstermiştirki dünyada erkeğin kıymetini en az bilen kadınlar maalesef türk kadınıdır. türk kadını diğer ırkların kadınlarından çok daha fazla sert mizaçlıdır. tamam türk kadını: sabırlı, anaç, fedakar ve namusludur ammavelakin bu vasıflar onların sert mizaçlı olması gerçeğini değiştirmez. bu sebepledirki, bizim kadınlarımızın kaybedilmemesi gereken erkeği kaybetmekteki başarısıyla dünyadaki hiçbir kadın toplumu boy ölçüşemez. gönlüm isterdiki bizim kadınlarımız rusya, ukrayna, romanya, polonya, moldovya gibi birçok ülkenin kadınlarıyla oturup bu ülkelerdeki erkekler hakkında fikir alsalardı türk erkeğinin ayaklarının altını öperlerdi. yabancı bir bayan arkadaşım bir gün bana şunu söylemişti: bir kadına aşık olup'ta bu aşk için kendini öldüren erkekleri ben sadece türkiye'de gördüm ve çok şaşırdım. böyle bir şey nasıl olabilir? ben iki üniversite bitirdim birisi sosyoloji idi ama bu durumu açıklayacak bir tanımlama yapamıyorum. bu kadar yoğun bir sevgi olabilirmi? bir kadın için ölünürmü? diye şaşkın gözlerle bana sormuştu. ben de sabaha kadar bu durumu anlatmak zorunda kalmıştım. kayıtlara geçsin diye söylüyorum: asla kaybedilmemesi gereken erkekler, türk erkekleridir bu böle biline. vay anasına! saat gecenin ikisi olmuş ben yatıyorum herkese iyi geceler...
Seni sonsuza kadar gönlünde taşıyan, daima yanında olan erkektir.
sabahın dördünde hayatında duyduğun en kötü gök gürültüsü ve yağmurun sesiyle uyanıp balkona koyduğun çiçek saksısını almak için kalktığında, "ben alırım içeri, sen ıslanma" diyen erkektir. en sinirlenilen anlarda bile elleri aşk kokandır...
boğalar.
yengeç erkeğidir.