bugün

sadece siyaset ve cinsel içerikli şeyler konuşan insan tipidir.
menfaatçi.
saplantılı inatçı sığ düşünceli kemalist sol zihniyetlerdir. evet...
Hazımsız ve kompleksli insan tipidir. Yazarken bile bi garip oldum, Allah muhafaza.
baba, başkan diye hitap edenler.
konusurken eliyle durten tip. arkadas sen nasil bir parazitsin?

Bir de yaptigi sikko espriden sonra bile uzun goz temasi yapan insan. "Nasil ama espri" dercesine. Bunlarin gozune gulmedim dercesine bakmak gerek ama sosyal hayatta bu tarz trollukler yapilamiyor herkese karsi.
. . . dominant yapıda olanlar. Hiç bir zaman haksız olmazlar, tabii bu durumda siz de hiç bir zaman haklı olamazsınız.
Liberaller.

Ant olsun ki ben kızılları özledim.
hiç bir şeyden memnun olmayan, aklı sadece bel altına çalışan sürekli kavga çıkarmaya çalışan vs.
Her söylediğim lafı yedirmeye çalışan tip.
atatürkçü.
"Hayır" dan anlamayan tipler. Arkadaşlar şu gerçeği tekrar bir aydınlığa kavuşturalım; hayır demek hayır demektir.
Neden biri sizi reddettiğinde ısrar etmeye devam edersiniz bilmiyorum. Kimse size karşılık vermek zorunda değil. Psikopat ruhulunun birini defalarca reddettigim için şu an tehdit ediliyorum. Neymiş o istiyorsa olmak zorundaymış ben ona nasıl hayır dermişim. Buradan senin taaaa 7 ceddini sikeyim. Sen kim köpeksinde beni tehdit ediyorsun ulan. Korkmuyorum. Ne senden ne de senin gibi psikopat ruhlu tiplerden. Allah topunuzun belasını versin.
kaba davranışlar sergileyen insanlar.
Akpli ve kürt veya akp li veya kürt.
Daima söylediklerinin en doğru olduğuna inananlar,

Sadece kendisini düşünen ve durmadan sanki senin hiç derdin yokmuş gibi dert tasa bombardımanına tutanlar,

Mıy mıy konuşan uyuşuk insanlar ve bir de konuşurken dürtenler.

Uzak dursunlar.
inat, dediğim dedik, öneriye kapalı, kişiliğini ön yargılarına kaptırmıs kişiler. örnek a 1 bizim müdür
nasıl davranılmasını bilmeyen. oturmasını kalkmasını bilmeyen. abazalarla.
Durmadan kendini anlatmaya çalışan tiptir. Sen derdini anlatırken bile o seni anlamaya çalışmaz birazdan söyleyeceklerini düşünür.
Kendini sürekli üstün gören beni ezmeye çalışan insanlarla asla yapamam . Sürekli benim kusurlarını bulan insana insan nasıl açabilir ki kendini. Hep sanki sana bişey söylicek diye kendini hiçbir zaman rahat hissedemezsin. Bir de iki yüzlü , yalancı insanlarla asla anlaşamam.
illa ki yazılmıştır ama ben de yazayım:
"yeni fikirlere kapalı insan."
Ya da başka bir deyişle:
"farklı görüşlere tahammülsüz insan"
herkesi anlayabilirim, anlaşabilirim de sadece;

ülkenin yarısını özelleştirme adı altında satıp parasını yiyen
kendi ülkesine darbe yaptıran
muhalefeti terörist ilan eden
atatürk'e düşman olan
dindar geçinip çocuklara tecavüz eden
kuran öğreteceğim derken çocukları yurtlarda yakan
hayvan katillerine ceza vermeyen
kadın düşmanı, gerici ve sahtekar insanları savunan akp'liler hariç.
Mızmız insanlardır bir şey yapalım dersin tamam der senden daha çok heyecanlanır sonra da işi bozar. Bir de geldiğinde kalkmayan misafir. Sevdiğin biriyse saatlerce otursun istersin hatta kalkmasını bile istemezsin ama bi de geldiğinde yarım saat sonra kalksın istediğin tipler vardır işte o geldi mi kalkmak bilmeyenler.
yalancı köpekler.
benim gibi bir tip. kendimle anlaşamıyorum xd.
birlikte yaşamaya mecbur bırakılmadığım sürece herkesle anlaşabilirim ama bir süre de olsa birlikte yaşamam gerekiyorsa anlaşabileceğim insan tipini saymam daha kolay olur çünkü bu durumda hemen hemen hiç kimse benimle anlaşamaz. yüzeysel olarak hiç zor değilimdir ama iş derinleşirse çok zor insanım.