bugün

Asla affetmem diye bir sey diyemem sanirim. kinci biri degilim. Ne olursa olsun mutlaka affedebilirim gibi geliyor. Ama affetmek eskisi gibi olabilmek anlamini tasimaz. Ki zaten soylede bir sey var affetmemek onemsemektir. Belkide kisiyi affetmeyecek kadar onemsemiyorsunuzdur.
Ben affederim kendimi biliyorum, asla dediğim şeyleri kesinlikle yapmak gibi de bi huyum vardır. Hiç demem o minvalde şeyler.
Gönül isterdi şöyle uzunca bir liste çıkarayım ama geriye dönüp bakınca neleri affettim neleri. Dilim varmıyor.
Ben malım bende affederim. Ama eskisi gibi de olamam affettikten sonra.. (tabi bu durum affettiğim şeye göre değişir.)
aldatılmak ve dolandırılmak.
Asla asla deme,
Büyük konuşmayı sevmem ama aldatılmak.
Aptal yerine konmak.
Asla affetmem diyemem başıma gelirse olmaz ama saygısızlığa tahammulum yok . Aradaki samimiyet ne kadar ileri olursa olsun hep bir mesafe olmalı saygı korunmalıdır.
Putçuluk.
Sanırım, zamanımı ziyan eden herhangi birini asla affetmem. Çok zaman kaybettim hayatımda, daha fazla tahammülüm kalmadı.

Aldatılmak, ihanet, yalan vs. bunları zaten affetme aşamasına bile getirmem.
“Kahvenden bir yudum alacağım” dedikten sonra iki yudum alan insan. Asla affetmem.
Eski sevgilim.
Büyük konuşulmaması gereken konular.
Lahmacun. Hiç affetmem gomerim. Onun dışında büyük konuşmamak gerekir fakat ihanetin affı olmaz sanırım.
Pis insanları affetmem. Defolup gitsinler görüş açımdan.
Affedilmeyecek onlarca şey yapıyoruz hergün her an ne demek affetmemek. Aldatmak derdim önceden o da olmuyormuş affettim.
ihanet.

Ölümün dönüşü olur, ihanetin dönüşü olmaz.
Aldatılmak, kandırılmak.
yalan
ihanet.
''çok sinirliydim beni mazur gör'' tarzı geri vitesler. o zaman ben de bi sinirleniyim de senin gelmişini geçmişini kevgire çevireyim olur mu.

kamu spotu: sükunetimizi korumalı ve ağzımızdan çıkanları kontrol etmeliyiz.
eğer bir şeye "asla" dersem kendimi asla affetmem.
samimiyeti suistimal.
asla demeyin, bok gibi affediyosunuz.
Şimdi buraya bir şeyler yazarım şu olsa affetmem bu olsa affetmem diye de adım gibi biliyorum ki kesin affederim biraz duygu sömürüsü yapsın affederim.