askeri savcılık çiçek i suçlu buldu

ee ne olacak şimdi, hadi çiçekçiler, milleti sallandırmaktan bahsedenler, sizleri görelim. dursun çiçek in hazırladığı iddianame de de sallandırmaya benzer eylemler vardı. hatta daha kötüleri. ama ne oldu şimdi ihracını istiyorlar, hemde askeri personel istiyor. sallandırmak isteyeni mi sallandırıyorlar ne? ama biraz daha medeni şekilde, sizin gibi canice, magandaca değil.
--spoiler--
SABAH'ın ulaştığı ve Genelkurmay Askeri Başsavcısı Albay Yavuz Şentürk'ün imzasını taşıyan 12 Mayıs 2010 tarihli 53 sayfalık iddianameden bazı bölümler şöyle:
--spoiler--
yalan haber. olay aydınlığa kavuştu.
amına koyim bir gün bir darbeciyi de savunacak mıydım. işte bazen bazı insanların birşeyleri bilmiyor oluşu ve bildiğin cemaat evlerinde otomatik portakal hiyerarşisi onlara bazı şeyleri hep hatırlatmayı gerektiriyor.

savcılık, sav satar. * yani adamın bir savı var bunu söylüyor. savıclık ve savcılar kimseyi suçlu bu-la-maz. suçlu olduğuna dair iddianame sunar mahkemeye. mahkeme sonucu karara bağlayana kadar da medeniyet ve hukuk gereği kimse suçlu sayılmaz. yani asker isavcılık çiçeği suçlu bulamaz. askeri mahkeme çiçeği suçlu bulunca aynı tepkiyi vermeniz daha doğru sayın çok uçlu yanar döner küçük nurcular.

ha bence suçlu mu, bence suçlu. benim sebeplerim ise ortaya karışık yanar döner küçücük nurcudan elbette farklı.
bazı allengirli kişiler, terminolojiye takılmış. haberde öyle vermiş beybi. ondan öyle yazdım. savcılık yaptığı araştırmada öyle düşünüyormuş. askeri bak özellikle vurguladım askeri. güncel lan bu güncel. müneccim çükü yemiş heralde bazıları bi yer almış. haber yalanlandı demiş. vatandan aldık lan haberi. vatanıda mı nurcular ele geçirdi?
hakim ne diyor ona bakmak lazımdır . yobazların sevinci kursakta kalmaz umarız.