amk mal olan zaten adamların kol hareketlerinden ve yüzlerinden anlarlar bunu...

anlarlar ama anlamak istemezler.

adamlar elleriyle yol açıyor amk yol..
Bence adam doğru söylüyor çünkü o karedeki herkes o askeri bir yere taşıyormuş gibi gözüküyor, kesinlikle taşıyorlar.

Edit. Askeri taşıyanlar askeri dövenler olmayabilir, bazı piçler askeri linç etmiş bunlar da taşıyor.
öndeki sakallı, gözlüklü arkadaşın beyanı.

görsel
Ulan tamam adamı taşıyorlar zaten ona bi şey diyen yok da, ulan adamın halini görmüyo musunuz öldürmekten beter etmişler zaten, daha neyi savunuyosunuz, aklamaya çalışıyorsunuz siz?
Yemedim. Açıkça yemedim.

Sikerim bu karede ki vicdan sahibi diye gösterilmeye çalışılan yaratıkları ve sikicem hele bi geliyim.
askerin kafası da tanktan inerken palaskası tankın antenine takıldığı için yere düştüğünde kanadı zaten. sonuç olarak bu anlatılanlar resimdekileri bile aklamıyor, resimdeki emir kulu asker bu hale nasıl geldi, bunu yapanlar içinde var mıydınız vs vs
kafası kesilen askerden sonra bu da darbecilerin kıçında patlamıştır.
özrü kabahatinden büyük.
--spoiler--
"Az evvel o Işidci dedikleriniz ve ben o sniper 60 kişiyi vurduğu halde, üzerine kapanıp o askeri kurtardık linç ediliyor diye. Yakınları o sniper tarafından vurulmuş öfkeli insanların elinden 'yine de yapmayın' diyerek kurtardık biz yetişene kadar yüzü gözü birbirine hayli karışmış bu askeri. Dayak yemeyi göze aldı o Işidci dedikleriniz ve ben. Asker değil... Ölmeden zor bela bir sivil araca yerleştirdik o askeri."
--spoiler--

ahahah ahahah sniper 60 kişiyi öldürmüş. toplam şehit sivilin yarısını tek başına öldürmüş. ne snipermiş be. yalana bak yalana. sniper dediğin öyle köprü ortasında durmaz ki, başka bir yerde durur, göremezsin.
her sakallıyı terörist sanmayacaksın tabi de arkadaş asker o hale getirilirken niye müdahale etmemiş acaba ya da asker halka Ateş filan etti mi?
Mk öyle yaralı asker mi taşınır.