bugün

cudi de oldurulup Şırnak a goturuluken teroristler haberini izledikten sonra akıllara su sozgelir "olum biz amerikan ordusumuyuz ? cok mu zenginiz ?"
enayiliktir, bırakın zerdüşt dinine göre kurtlar kuşlar yesin, doğayla bütünleşsin.
otobüsle asker taşıyıp pusuda ölmelerine göz yumanlar, yaralı askeri gene memleketine otobüsle yollayanlar tarafından gerçekleştirilen alçaklık...

hesap verecek bunları yapanlar.
ulan türk'üz biz türk! çanakkalede ateşkes sırasında düşmanla aynı sofraya oturdu dedelerimiz. tabi ki cesetleri verilecek ellerine.
Görünler ile bugun medyada daha geniş yer buldu.
http://www.internethaber....i-foto-galerisi-25461.htm
ölmesin biraz daha türk katletsin diye harcanan hümanist(!) emektir. o hümanizm nazik bir yerinize girsin!!!
yakında asker olduğu yerde bırakılıp teröriste öncelik verilecektir, tabi ölmesin yazık.
ölenlerde bu ülkenin vatanda$ı olduğundan normaldir. vatanda$lık haklarıdır.
hayvanlara yem olarak kullanılsalardı en azından bir işe yaramış olurlardı. bir de mazot harcıyorsunuz bunlara.
edit:bazı teröristler rahatsız.
şiddetle kınanası olaydır. bir kaç leş için helikopter havalandırıp karadan asker taşıyıp pusuya düşürülmelerine neden olanların da aynı ihanet içinde olduğunu düşünmeme neden olan hadisedir.
benzin fiyatlarının bu derece uçuk olmasından dolayı kınanması gereken olaydır.

lan en son fulle depoyu usta ne zaman dedim hatırlamıyorum amk ne bok yiyosunuz lan siz?
aptallıktır başka bir şey değil.

siz bu kansızlara değer verirseniz bu kansızlar sizin kanınızı akıtmaya devam edecektir. Onu oraya çıkaran kimse o çıksın alsın o köpeği.
arkasında "sivil otoritenin" olduğu sanılan utanç verici olaydır. terörist ölülerini yakınlarının almasını önce engelleyen askerin, daha sonra izin vermek bir yana, ayaklarına kadar hizmet götürmesi ancak böyle açıklanır.
kahraman askerimizin ölüye olan saygısıdır.

müslümanlık ve islamiyet'in, vefat ederek gözünden dünya perdesi kalkan cesede verdiği değer bilinciyle yapılmıştır.

ben cesetleri sırtımda da taşırım, yeter ki askerimize kast edenler ölsünler.
yarali askerin evine otobusle gonderilirken ölmüs terorist leslerinin helikopterle tasinmasi bu kadari fazla'dir. bosa masraftir. zira bu leslerin yakilmasi gerekir. ya da hayvanlara verilsin bi ise yarasinlar.
teröristin ailesi için de olsa yapılması gerekendir.