bugün

görsel

görsel
Bu gün facede görmüştüm. Böyle bir vatanı kim bölebilir ki duygulandığım bir an oldu.
istiklal savaşı'nı kazandıran da böyle adam gibi adamlardı işte.

Var olsun!
adam madem para almamis niye fatura kesmis? ay yok ben bu saftiriklerle ayni yerde nasil yazarim.
Sazan.avi diyenler olmuş. 40.000 liralık sağlık malzemesinden bahsediyoruz, bakkaldan sakız almıyorsun. Fatura kesmek zorundasın, ilk fotoğrafa bakarsan "iskonto %100" ü görürsün.
eskiden de tehlikeli güney bölgelerinde görev yapan askerlerimiz aralarında para toplayarak ırak'tan veya başka yerlerden silah alırlarmış. çünkü devletin onlara layık gördüğü silahlar çok eski zamandan kalmadır ve teröristlerin silahları bile daha yeni modeldir. şimdi de devletimiz bu kadar vergiye karşın mehmetçik'imize sargı bezi bile yollayamamış ve onlar aralarında para toplamış. işte iktidarların mehmetçik'e verdiği değer ortada!.. o vergilerle kaçak saray yaptırırlar ama askere tıbbi malzemeyi, şehit ailelerine bir evi çok görürler. şehitlerimizin ailelerinin evlerini görüyoruz bazen, duvarlarında boya yok!..

neyse... bu yardımı yapan kıymetli kişiye ben bu milletin bir üyesi olarak teşekkürlerimi sunuyorum. ellerinden öperiz.
hiçbir sikten anlamayan kişilerin hainlikten "nödön foturo kesmiş" diye söylendiği olay. firmalar ellerindeki malları envanterin düsmek zorunda o yüzden kesmiş, ayrıca bedeli olsun olmasın ortada bir ürün alışverişi varsa faturada olmak zorundadır. kurtuluş savaşını kazandıran ruhtur. Helal olsun ülkenin böyle savaşçılara ve halka ihtiyacı var
Devletin ne iş yaptığı sorgulanmış; emine'nin 40 bin liralık türban, çanta "ihtiyacına" yetişmekle meşgullerdir muhtemelen.
Helal olsun. Dünya bu güzel insanların hatrına dönüyor. Teşekkürler güzel insan.
süper bir hareket.

yalnız bu vatansever arkadaşımız o faturayı işlemeye kalkarsa, vergi dairesinden yiyeceği ceza sonrası bu devlete ana bacı sövecektir.
Bence numara firma reklam yapmak için sahte fatura yazmış versin kağıdı ben de yazıp foto çekiyim nerde biliyorsunuz fotoyu çektikten sonra kağıtları yırtmadığını.
tebrik edilesi davranıştır. bu arada birileri de yazmış bizim askerlerimizin silahı eski püsküydü para toplayıp silah almışlar diye. hayır hani okuyan da sanacak ki şimdi milletin elinde g36 lar scarlar hk416 lar var. haberlerde görüyoruz hala hk33 ler g3ler var. tek farkı bir ki ufak iyileştirme yapılmış silahlara. ulan zaten bir avuç adamlar orada yani koskoca kara kuvvetlerini modernize etmeyeceksin. envantere alırsın 1000 tane scar bak bakalım accuracy ne oluyor.
ozel harekat askerleri arasinda para mi toplamis?

devlet ne is yapiyor lan burada?

boyle sacmalik olur mu aq.

ulan gencecik insanlarin dustugu duruma bakin.

bu nasil bir savas ya.

madem askeri polisi oraya suruyorsun, ihtiyacini da karsilamak zorundasin.

bu ne bicim bir is allahim yarabbim.

kafayi yiyicem.