bugün

korkmak değildir de, bok yoluna giden niyazi olmak istemiyolar. peygamber ocağı diye kandırıyolar milleti.
Allah askına hangimiz koşa koşa gittik. Mecburi olmasa kim gider di.
zaten bu devirde zorunlu askerlik saçmalığını savunmanın mantığı ne. seçmediğin bir yerde ömründen 6-12 ay 300 tane erkekle bir koğuşta ömründen çalıp, seçmediğin birilerinin keyfiye emirleri ve fantezileri yüzünden çile çekip bakkaldan almadığın bir tanecik gencecik ve bir daha geri alamadığın canını verebileceksin. profesyonel ordu gelse ailenin tek evlatları mühendisler okumuş gencecik erkekler hayallerini sevdiklerini bırakıp teee şırnak'larda çile çekip kahpe ter*r örgütü pkk tarafından öldürülmeyecek. çürük raporu olmadığı için. zenginsen 50bin tl + 18 gün, fakirsen 6 ay ve sadece erkeklere bu yükümlülük. cinsiyet ve fırsat eşitsizliği. profesyonel orduya bir de abd-nato projesi, düşman projesi diyenler var, e be gerizekalı, neden düşmanlar bizim güçlü ve profesyonel olmamızı istesin. onun dışında korkmuyorum.
Ben korkmuyorum şahsen, gitmek de istiyorum. seve seve giderim.
yurdum insanı panoromasının bedeva seyredildiği yerdir.
Anasının memesini bırakamayan veletletdir.
Prpfosyenel askerlik adındaki lejyonerlik kaldırılıp zorunlu askerlik geri getirilmeli.