bugün

çirkin bir davranıştır, kınanmalıdır.

kankam çocukluk arkadaşım. yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. kız arkadaşı da çok temiz bir kız. birlikte mesud olacaklarından şüphem yok. emme zamanında bunun başından bir ilişki geçmiş. kızı emmi oğluyla evlendireceklermiş emme emminin oğlu şerefsiz çıkmış buna zorla sahip olmuş. sonra da nişanı atmış. anlatırsan herkese seni yollu çıktığın için bıraktım derim diye de tehdit etmiş. kız da korkusundan kimseye söyleyememiş. şimdi bizim kanka da piçin önde gidenidir emme evleneceği kızın kızoğlan kız ister. bunu da öyle sanıyor. "öğrenirse nişanı atar, hayatım mahvolur" diye ağladı kızcağız benden derdine derman olmamı istedi. onların mutlu olması benim de mutlu olmam demek. o nedenle diktirme olayını öğütledim. bilmiyormuş, duyunca sevincinden ne yapacağını bilemedi. bana sarıldı. ne olduysa o an oldu. diri ve iri göğüslerini hissettim. bir anda kabardı bir yanım. o günden beridir de aklımdan çıkartamadım. geçen gün gene nereye gideceğini sormak için geldiğinde, bir ara tuvalet ihtiyacını gidermek için tuvalete girdiğinde dikizledim bunu bir yandan sıvazlarken. koku kötü, manzara muazzamdı.

acaba ben de şantaj yapıp, olaya girsem mi diye düşündüm emme arada kankam olduğu için ve emanete hıyanet olmaz diyerekten frenledim kendimi. prensiplerimiz olmazsa hayvandan farkımız kalmaz netekim.
sorarlar adama
kanka sen askere gittin mi? diye.
(bkz: insanın zikri neyse fikri de odur)*
kankanın dönüşü seni becermesiyle sonuçlanacak olaydır.
iyi etmiştir lakin askere giden sevgilisinin kankasına verebilecek bir zihniyette olan kızdan kurtarmıştır.
şeytana uymak . şeytan azapta gerek ama nerde....
Ufak bir kaçamaktır.
Yapilmasi gerekendir. O kadar zaman boyunca kizcagizi sert ve kalin bir penisten mahrum birakmak olur mu hic ?

Hem yabanciya da gitmemis olur.
Naughty America versiyonu için:

(bkz: my friend s hot Girlfriend)
hayvansın çok net.
itu sozluk efsanelerinden calinti yapmayin. Orjinal olun.
Arkadaşımın sevgilisi mağdur olmasın diye yaptığımdır. Ihtiyacları var kızın, başkasına mı versin?
sıcaklığını ve mevcut kinetik enerjisini koruması için, kalkan kişinin yerine geçici olarak koltuğa oturmaya benzer.