bugün

durumlar vahim.haftasonu aç aç gelmiştir.

(bkz: üç vakte kadar ayrılır bunlar)
Eee elizabeth elizabeth derken testesteron oluyor tavan, bu takmazlıksa cabası.
terk edilmemek için piç erkek numarası yapıyordur. hani siklemiyom la ben seni istersen ayrıl gibi. evet.
askerlik başına vurmuştur.

(bkz: baş)
(bkz: şap)ın yan etkileri.
(bkz: dejavu)mu yaşıyorum diye kendimi sorguladığım elim olay. hmm daha önce aynısını okuduk zira.
altında bir çok neden yatıyor olabilir, dikkat etmek gerek..

çünkü askerde terk edilme hikayeleri gırladır.. o bunu terk eder o şunu terk eder.. oh, aman.. bunun korkusu olabilir dikkat etmek gerek.. 2 dakika konuşulur, söylenir.. sen böyle davranıyorsun ama ben seni bırakmıcam denilir.. o zaman her şey daha net ortaya çıkar..
Okadar sapın arasında son 6 gün okuzlestigine yat kalk dua et.
hormonların artması ve osbirin artık çekilmez olması durumunda erkeğin bünyesinde değişim sonucu amlı tarafın erkeğe yakıştırdığı tanımdır öküzleşmek...

ama artık ota boka öküzleşme deniyor.
öküzlüktür.

hemen ayrılıp askerdeki herifin amcaoğluyla evlenilmelidir.
Hem askerlik yap hemde sevgilinin tribini çekmek her adamın harcı değildir. Askerdeki adamın ne zorluklar çektiğini bilseniz kızlar... Anlayana.
tuhaftır.

oysa şöyle bir hayat yaşamaktadır askerdeki sevgili:

saat 10:30

kalkış

saat 10:45 - 11:30

sıcak duş

saat 11:45

serpme köy kahvaltısı

saat 12:30

komutana hakaret, komutanla taşak geçme

saat 13:45

kankilerle ps keyfiiiiiiii

saat 15:00

açık büfe yemek (tercihen esnaf lokantısı sevenler için bu minvaldeki porsiyonlar)

saat 16:00

taş gibi bir bıcırla sıcak dakikalar

saat 20:00

vizyondaki filmler (tercihen halı saha maçı)

saat 21:00

akşam yemeği

saat 22:00

bar ziyareti (tercihen akşam yemeğine müteakip rakı masası)

saat 01:30

yatış

bak lavuğa! böyle bir şımarıklık yok hacı abi. yemin ediyorum benim bile tansiyonum çıktı.
askerlik, minimum 50 erkekle uyunan uyku, 100 tane kokan ayak, 50 horlayan ağız, ortalama 25 kişiye bir tuvalet demektir. velhasıl anlayışlı olmak lazım...