bugün

herkezin kasıntı cevaplar vermesi, sorunların sadece çıktığın varmı? beni beğeniyormusun diye sorulması, insanı gıcık eden bir yapısı vardır. kesinlikle,samimi bir ortam değildir.
Millet kendi kendine soru soruyor amk yerinde bide bizi sikicek utanmasa insan kendine çok güzelsin yazarmı ya bu nedir.
ergenlerin kendi egolarını tatmin etmekte kullandığı ve başka hiç bir b*ka yaramayan internet sitesi.
abazan yurdum kızının abazan yurdum erkeğiyle buluştuğu ergenlerin kullandığı gereksiz site.
problemli bireylerin buluşma noktasıdır.
insanları madara etmenin en kolay yolu. Uzak durulmalıdır.
liseli ergenler ve ortaokullu yollu kızların yeni iğrenç uğraşı.
tipik ergen mallıklarından biridir sor da sor sor da sor ne soruymuş yaa dedirtir.
sana neden soru sorayım ? bana soru sor diyen herkese ana avrat girecek duruma geliyorum bazen. sormuyorum arkadaş . hergün neden profillerinizde paylaşıp durursunuz ki
ergen ırkının kendi aralarında anlaşarak soru-cevap oyunu oynadıkları tuhaf sitedir. "nasıl laf koydum ama" dürtüsü ile bu oyuna kalkışırlar. aldıkları beğeni sayısı, verdikleri cevabın ne kadar akılcı olduğunun kanıtıdır adeta.

soru: sen neden bu kadar çirkinsin yha?
cevap: annen öyle demiyordu ama oğlum :(

şeklinde diyaloglar mevcuttur. kendinizi kaptırıp okumaya devam edince sol gözde seğirme başlıyor. çok geç olmadan çek çıkar zihnini o laf koyma yuvasından.
Ergenlerin kendi kendine soru sorarak tatmin olduğu site.
her gördüğümde "frekansı kaç acaba?", "ulan iyi slowlar çalıyodur haa burda" dediğim platform. halbuki hiç oyle bir şey değilmiş sevgili sözlük.
Bir de her soruyu eski sevgilisinin sorduğunu düşünüp saçmalayanlar da vardır.