bugün

bu siteden derhal kaldırılması gereken, onlarca insanı rencide eden, espri konusu olamayacak şeyleri alay konusu haline getirenler tarafından eksi karmalı kişilere konulmuş sıfatlardır.

sorarım size ne zamandan beri emekli olmak toplumdan dışlanma nedeni oldu? ne zamandan beri dul-yetim olmak bir boktan anlamayan ergen trollerin sıfatı olacak hale geldi? ne zamandan beri asgari ücret almak ayıp bir şey sayıldı? insanların zor durumlarını aşağılama için kullanacak kadar mı şerefsiz oldunuz? başbakan erdoğan'ın "daha da çirkinleşip bana ermeni dedi" serzenişinden ne farkı var bunun?

bakın ben buradaki sizlerin büyük çoğunluğundan daha elitist bir düşünceye sahibim emin olun ki. ama anladım ki benim elitizmim toplumdaki kast sistemine göre değil zeka seviyesine göre işliyor. şimdi ricam şudur ki artık bunlarla kim ilgileniyorsa insanları rencide eden bu karma sıfatları kaldırılsın. yetim olmanın ne demek olduğunu bilmeyen tipler bu güzel insanların istemeden düştükleri durumları aşağılama ve hakaret amacıyla kullanmasın.
Sitedeki yaş seviyesi 15 gibi olduğundan karı–kız muhabbeti yada saçma entrylerden başka yorum bile yazan olmuyor.
Kesinlikle katıldığım önermedir. Yetkililere bildirmeme rağmen herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Gerçekten bu platform için yüz kızartıcı bir olgudur.
zall'ın ayıbıdır.