bugün

vurdumduymaz insandır.

sigara bitince insan ne yapar? sigara alır napcak amk? ama çalışmıyorsanız ve öğrenciyseniz hatta anne babadan para alarak alıyorsanız sigarayı nolur? nolur size soruyorum? nolacak amk allah cezanı versin az iç şunu der yinede kıyamaz para verirler. bela edilir mi lan! tutar tutar! kaç kere uyardım bak bela okuyorsun ama bana etki etmez. bana çarpar geri döner seni bulur baba diye. anlamıyor lan. hiç bir işi rast gitmiyor. ipne zaten abdestsiz mi ne adım atsa ot bitmiyor. hoş bende öyleyim. lan sülalede cenabetlik var amk. adamlar cenabet ortamda büyümüş heralde genlere işlemiş amk.

ya neyse işte amk. sigara almak için dışarı çıktım. baktım kuruyemişçi cipsleri diziyor raflara. çocukluk günlerim aklıma geldi arkadan yaklaştım adama tam pandik atacaktım şaka mahiyetinde, jeton düştü. lan napıon amına koyduğum kaç yaşında adamsın kan çıkar lan salak dedim. selamun aleykum diye bi bağırdım pandik atmışım gibi zıpladı zaten.

aldım sigaramı döndüm yürüyorum eve doğru. bi tane kediye pisi pisi dedim geldi yanıma okşadım kafasını tamam lan yeter bu kadar sevgi acıma öksüze yetime sonra döner koyar götüne biliyorum olm ben sizin ciğerinizi dedim. anlamadı mal mal baktı. bende devam ettim yoluma. binaya geldim 2 kat kim çıkacak amına koyim? ben çıkmam. çıkan buyursun. sonra içime şüphe düştü lan dün gece asansörde kalan herif vardı. saatlerce asansörün kapısına vurdu duydun duymamazlıktan geldin ya sana da aynısı olursa. olmaz bi sik ya dedim. bindim.

cenabetlik genlerde var demiş miydim? halbuki daha sabah abdest aldık. asansör tam 1. kat ve 2. kat arasında kaldı. ahauah diye gülmeye başladım. gülme komşuna gelir başına. açmazsan adama kapıyı öyle göte böyle yarrak dedim. sonra zile bastım asansörün çalmıyor. heh dedim yarra yering. şimdi sen dün adama yardım etmedin aslında yardım isteme hakkında yok. sonra tamam sakinim lan diyerek bi sigara yaktım. dedim elbet biri farkeder amk acelemiz yok iş güç zaten yok takılırız burada. demeye kalmadı aşağıdan çağırdı mı biri asansörü. asansör beni zıplatıp duruyor. resmen asansörle hallendik amk.

derken pata küte indi asansör aşağı. hiç bir şey yok gibi asansörden çıktım adam garip garip suratıma bakıyor. olayı çaktırmamak için dışarıya doğru yöneldim kapıyı açtım ve sokağa çıktım. adamın asansöre bindiğinden emin olduktan sonra tekrar içeri girip amk merdivenlerinden çıktım.

adam mı? zemin ile 1. kat arasında kapıyı yumrukluyor. eheueh.
sigara ile tükettiği havanın ona ne kadar lazım olacağının farkında değildir.