bugün

tehlikeli bir durumdur. kıza ilgi duyulmaz mı ya?
normal bir durumdur. kızlar artık sadece güzel canlılardır, fazlası değil.
(bkz: 3 vakte kadar gelecek kısmete delalettir)
Farkındalıksız aşk olabilir.
Son zamanlarda ben de düşünüyorum bu hissi ve acaba çevremdeki birine zaten yanığım da diğerleri ilgimi çekmiyor?
(bkz: ibnelik)
reddedildikten 1 hafta sonra yaşadığım ruh halidir.
nasıl kazıklar yediysen ve karşılıksız aşklar yaşadıysan öyle hissediyorsun. ben ne olursa olsun ilgi duyarımm. sonuçta iki adet memedeni insanız.
o kızı, siyah ince parlak külotlu çorap giymişken görülürse değişecek histir.
gizli götverici hastalığına yakalanmış olabilirsiniz.
Terk edildiğimden beri başıma gelen hazin durumdur.
Cinsel hormonel olarak değil ama duygusal olarak boşluktayım.
Benimdir sözlük.
Hayır ibnelikle falan alakası yok. Ama gerçekten artık amaçları sevgi aşk değilde para olmuş bunların. Dostlarım yeter bana.
(bkz: eleştirilere açığım)
Sonraları bu durumu anlatırken
-ay kızlara karşı baktım bir şey hissetmiyorum, ben de zararın neresinden dönersen kar dedim ve döndüm yani zarardan. Diyecektir.
kızların ne mal olduğunu anlamaktır. lan sevgiliyi geçtim, kardeşim diyorsun, dostum diyorsun. derdi oluyor yanında bitiyorsun. yok, yok, yok. yine bir bok yapıyorlar. yemin ettim artık hiç bir kızı sikime takmayacağım. am, göt, meme. bitti gitti. bundan kelli daha fazlası yok.
bir kadın için lezbiyenlikten heteroseksüelliğe atılan ilk adımdır.
gaziosmanpaşa da yaşıyorsundur.
başkasının artığı olan kızlara ilgi duymamaktır.
Gay oluyorum demenin bir başka yoludur.
Ne de olsa ergenler

Ergenlik evinin kapılarını ardına kadar aralayan ulu sözlük yazarları yine değişmeyen yorumlarıyla gündem konusu oldu. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen sözlük ergenleri açılan başlıklara da birlik içinde cevap verebilmesini bildi. Mekan çıkışı el ele yakalanan ergenler, yönelttiğimiz soruları kaçamak cevaplarla geçiştirdi.

(Lan olum neyin kafasını yaşıyorsunuz. Hemen her entryde bi gay var. Acık yaratıcı olun lan. Farklı bir şeyler yazmayı deneyin. insanları burdan kaçırmayın)
"kızlara artık ilgi duymamak" ise gayliğe ilk adımdır.
"artık kızlara ilgi duymamak" ise, artık olmayan kızlara ilgi duyma halidir.

(bkz: yaran yanlış okumalar).
artık anca romantik filmlere konu olabilen, o eskinin sıcak ve samimi ilişkileri modern zamanda olmadığından şaşırılmaması gereken durumdur.

eğer hayatınızı kız odaklı yaşıyorsanız zaten orda sorun var demektir. oysa hayat oldukça kısa ve değerini anlayamayacak derecede hızlı geçiyor. o nedenle kızlardan önce biraz kendinize ilgi duymayı öğrenin ki mutlu ve kafası rahat bir şekilde yaşayabilesiniz. iç huzurunu bulamayan bir bünyenin değil kızlara, hayata ve başka yaşamsal faaliyetlere ilgi duyması da zaten beklenemez.

kız mevzusuna odaklanmak yerine gidin dışarıda bir yürüyüşe çıkın, ne bileyim spor salonuna gidin, olmadı ikinci bir yabancı dil öğrenin, bir enstrümana merak salın. ne yaparsanız yapın ama önce kendi mutluluğunuz ve istekleriniz doğrultusunda yaşayın. zira hayat birşeyleri anlamlandırabilmek için çok kısa, hemde çok!!
dogdugumdan beri icinde bulundugum durum..
ibne olmaya aday olduğunu ilan edip etraftaki ibneleri mıknatıs gibi üstüne çekme çabasında olabilir.
(bkz: aseksüel/#25770044)

bir uyanıştır.
(bkz: ay bana bişeyler oluyor)
ibneliğin ilk adımları atılmış demektir.