bugün

başlık gerçekten saçma oldu kabul ediyorum ama az sonra açıklayacağım valla bak. hani böyle bi kızdan hoşlanıyorken onun peşinde kul köpek olan erkek tipi vardır ya sonradan kızdan yüz bulamayınca azıtır ve nasıl olsa bu benimle ilgilenmiyor diyip kızın arkadaşlarına yavşamaya başlar ya da kıza, ağzını yaya yaya "yeaa face'te şu bilmem ne arkadaşını gördüm çok güzel kız yeaa bana onu yapsana" filan der ya, heh işte öyle bir yavşaklık bu.

maalesef, böyle erkekler çok fazlalaşmaya başladı. artık yüzsüzlükten mi yoksa karaktersizlikten mi bilemiyorum ama çok fazla gözüme batmaya başladılar. artık ilgilenmiyorsun anladık da bu yavşaklıkta neyin nesi? ulan 2 gün önce "ya ama sen olmazsan naaparım ben? sana aşığım nie beni görmezden geliosun?" diyordun. ne oldu nohut beyinli? gelmiş, yavşak gibi "ya ben senin şu sarışın arkadaşını çok beğendim, onunla bi konuşsana hadi yeaa!" diyor.

lan terbiyesiz, lan karaktersiz... allahın abazanı. abazan diyince kızarsınız, bu abazanlık değilde ne? o olmadı buna atlayayım, bu olmadı bunu deneyeyim. bari en yakın arkadaşlarıma sulanma. tamam senden bi asilzade gibi davranmanı bekleyen yok zaten de bi gururu, bi karakteri vardır insanın. bu ne yüzsüzlük ya?

maymun iştahlılar ya. zaten böyle bi insanın sevgisi ne kadar gerçektir, ne kadar size layıktır az çok belli eder bu tür laflarla. o yüzden gülüp geçmek lazım, benimkisi sadece bir tespitti. bi erkeğin ne kadar zavallı olabileceğini, ne kadar küçülebileceğini görmek açısından iyi oldu.

uzak durun, aman..
ilk başta ilgiliye güzelce içini dökmüştür, ona olan hayranlığını, sevgisini, aşkını, bilimum duygusunu açıklamıştır. kız bunu kibarca geri çevirmiştir. çevirmiştir çevirmesine ama bu sefer o kişiye karşı hareketlerinde değişiklik olmuştur. bu değişime anlam vermeye çalışan erkek kişisi anlam verdiği an ilgili olduğu kişiye karşı olan ilgisini kaybeder. sonra ona bu kadar değişmesinin manası olmadığı mesajını verir yavşaklığıyla. budur.
yazık lan buna adamıdır.
bostandan yeni çıkmış manda gibi heryere saldırırlar, olmayınca bir başkasına geçmeye uğraşırlar.
bilmezlerki böle mandaları hiç bir kız, arkadaşına da yapmak istemezler. neden yakıcam bu kızceğizin de başını diye düşürürler.
bir de böle insanlar çıkıp abi çu kızlarında çok götü kalkık demiyormu, çıkart muştayı vur elmacık kemiğine.
hayatının sonuna kadar kendisiyle ilgileneceğini düşünen hatun kişiyi yavşak davranışlarıyla şaşırtan, onun içini öfkeyle doldurup taşıran erkeğin tutumudur.
hak edene hak ettiği gibi davranan erkektir. ne yani. kendisini dünyanın merkezinde gören kızlara yavşaklık gibi gelse de bi problem yoktur görünürde.
hoşlandıkları kızın en yakın arkadaşlarına yavşamakta bir problem görmeyen tiplerin pek normal karşıladığı durum. neymiş, kız hak etmiş, iyi olmuş vs..

tespitinizi yiyeyim lan ben sizin. buyrun, yavşamak serbest ne de olsa. "ayar verjeeeem ayar verjeeem" diye ağzından salya akıyor ama onu yapmayı da beceremiyorsun. reddedilince köpekleşmeye gerek yok ama doğanızdaki bu duyguyu engelleyememeniz normal. *