bugün

artı oy almak için materyalist kaygılarla yazılan, genelde samimiyeti kıt yazılardır.

misalen; sözlükteki bütün yazarları takdir ediyorum, yazılan yazıların neredeyse tamamı mantıklı ve okumadan duramadığım yazılar. hele 6 nesil yok mu, sözlüğün kalitesini arttıran en büyük etken bence.
açılan başlıklar öyle güzel ki okuyup bir takım dersler çıkarmamak ahmaklık olurdu.

şeklinde yazılardır.
doğru söylüyorsun.
(bkz: hı hı evet)
kafayı oylama ile bozmuş yazardır.her girdiği entry sonrasında ben butonunu kurcuklayan yazardır.
'ben' butonunu tıklayıp-tıklayıp ''acaba kaç kişi oy veri'' diye bakan, belki de artı oylarına orgazmın doruklarını zorlayan yazardır bu işi yapan.

ha benim gibisi vardır birde sırf şu pkk yandaşlarını açığa çıkarmak için çabalayan ama bir türlü kim olduklarını bulamadığı kişileri bulma çabası güden. lan verin 'eksi' verin, 'artı'verin. ama kim olduğunuzu bi söyleyin be kardeşim. oturup konuşalım tartışalım. sizin haklı olduğunuz bir tek konu varsa kolumu keser önünüze atarım.
belli bir süre zarfından sonra " psikopata bağlama " deyimini harfi harfine yaşayabilirsiniz. o yüzden koy göte rahvan gitsin kardeşim deyip, en samimi yorumları yazmakta fayda vardır. burası bilgi paylaşım platformu, ego tatmin platformu değil ne yazık ki.
sözlüğün amacından çok kişisel amaçlarını gözetmektir.

* sözlük yazarlarının itirafları başlığına gidin => hisli duygulu bir entry girin. ananın kıymetini bilmek olur, babanın yaptığı eziyetleri haykırmak olur, eski aşkınızın aslında nasıl biri olduğunu taaa en başından görmüş olmanızın gerekliliği olur, kendinizden çeşitli vesileler ile nefret etmek olur... işe yarar

* aşk başlığına gidin => aşkın en naif tanımlamalarını yapın. aşkın ademoğlu için rabbimiz tarafından bize bahşedilen en kıymetli duygu olduğunu falan anlatın ama bi türlü de tanımlayamayın. gizem katın olaya. o esnada atletle oturup portakal soyuyor olmanızın oylamada negatif bir etkisi olmayacaktır.

* atatürk veya tayyip erdoğan başlıklarına gidin => bu iki şahsı da birbirleriyle kıyaslamadan ve abartmadan övün. atatürk'ün de hatalarının olmuş olabileceğini özellikle vurgulayın. 8 milyon kere yazılmış olsa da tutar. tayyip erdoğan'ın hakkının çok yenildiğini eklemeyi unutmayın.

* siyasi başlıklara girin => karşıt fikirlere de saygı duyduğunuzun altını çizerek, keskin olmayan yorumlar yapın. demokratik duruşun ne olduğunu alem sizden öğrensin.

* ırksal içerikli başlıklara girin => bakın ve enrty girmeden ayrılın. kimseye yaranamayacaksınız zira. ama isterseniz, ırkların kardeşliği, hepimizin ademle havva'dan gelme kardeşler olduğumuzu, çekişmelerin ne kadar manasız olduğunu anlatan bir entry de girebilirsiniz. mahsun kırmızıgülün dediklerini entelektüel bir jargonla anlatın, farklı gibi algılansın.

* türk kızı ile rus kızı versuslarına girin => türk kızını çok övün. ananızın bacınızın da bir türk kızı olduğunu belirtmeyi unutmayın. rus kızları için ağzının suyu akan ergenlerden gelen artı oylar muhakkak olacaktır ancak sözlükte rus kız yazar yok. türk kızlarından gelecek artı oyları düşünün. avantajlısınız.

* galatasaraylı futbolcu ile fb'li futbolcu versuslarına girin => karşılaştırılan her iki futbolcunun da ayrı ayrı birer değer olduğunu ifade edin. ya artı oy alırsınız ya da en azından eksi oy almazsınız.

* x sözlük nesli ile dalga geçen başlıklara girin => x neslini cansiperane destekleyin. aklın yaşta değil başta olduğu vurgusu burada kilit noktadır.

* sözlük celebritylerinin nick altlarına girin => övün allah övün. yalamadan ama.

* zall başlığına girin => arkadaşla taşşak geçin. ne skimdir anlamasam da çok tutuyor bu. askerde komutanla taşşak geçmek gibi bişey zaar.

* ssg ve cem yılmaz başlığına girin => şerefsizlerin nasıl parayı bulduğunu, nasıl abartıldıklarını anlatın.

* bir yazarın eski entrylerini bulun => ve linkleriyle, kanıtlarıyla, nasıl da tutarsız olduğunu anlatan bir entry girin. "o zaman öyle demiş ama şimdi nasıl da şey olmuş bak bak bak" v.s. millet buna acayip meraklı gördüğüm kadarıyla. sözlüğün sherlock holmes'ü olun, uğur dündar'ı olun. sürekli yapmayın ama. bi doygunluk noktası var.

* ben bu yazıyı sana yazdım başlığına girin => sallayın bişiler, kime yazdığınız anlaşılmasın. maksimum gizem. doğruysa da kendine yazılan da bilmeyecek nası bi acayipliktir çözemedim. bu başlık ile itiraflar başlığının pek bi farkı yok aslında.

tebrikler! artık karmanızı arttırıp, biriken karma puanlarınız ile migros'tan bedava alışveriş yapma hakkınızı kazandınız.

(edit: rahatsızlık verdim sanırım. özür dilerim)