bugün

yazma bagimliliginin etkilerinden olan "oylari fazla ciddiye alma" hastaligina kapilmayan yazardir.
kendi gibi olan, yazmak istedigini yazan, makbul olan yazardir ayrica.

beyniolmayankafa: ulan eksi vermisler bana oldurcem onlariiiiiiiiii
fatal: baba takma bunlari yaz sen seven de olur sevmeyen de
b.o.k.: abi nasil takmam yaaa!! serefsiz, yazdigim galatasarayi olumune sevmek basligina eksi vermis
fatal: abi ben verdim onu
b.o.k.: oldun olm sen, bitttiiiinininini...
fatal: yuzume vurma abı yuzume vurmaaa
(bkz: hani nerde nerde)
en iyisidir tribünlere oynamadan yazar.
Bir de artık eksi olayını bilmediği için takmayan yazar vardır.
(bkz: ardına bakma mecnun)
Genelde troll yazarlar. Bir süre sonra desensitized* * oluyorlar herhalde.
kimsenin fikrini tınlamadan doğru bildiklerini söyleyen yazardır. Dik duruşunu artı eksilere feda etmez.
yazdıklarını beğendirme çabası içerisine girmemiş, düşündüğü her neyse onu değiştirmeden yazan sözlükçüdür. candır.
takan var mı ki diye sorandır.
(bkz: yalama)
Takılacak birşeyin olmadığının farkına varan yazardır. Verdiğin eksi onun düşüncesini etkilemediği gibi, verdiğin artının da onun için bir şey ifade etmediğini gösterir. Fikirler sabit kalır verilen oya şükran duyar ama "okunduğu” için. Artıymış eksiymiş maupassant bunlar güzelim.

(bkz: çokta sikime diyip cevap vermek)
içinden geleni yazar.

(bkz: ben)

2 günde 100 den -10 a düştü karmam lan. o gün bugündür eksilerdeyim.
olayı anlayandır. ben de ilkin haklı haksız ya da güzel yazı kötü yazı gibi bir ayrım olduğunu zannediyordum, ancak sonra gördüm ki verilen artı ya da eksinin herhangi bir mantığı yok. misal gerçek hayattaki dialog gibi olsa saat kaç diyene saate bakıp 2 diyorsunuz al sana eksi. hayır neden yani saat iki işte? al sana eksi. sapıtırık bişi, mantıksız.
her neyse.
umursama yetisini sözlükte kaybetmiş, eksi oyu umursamayan aklına ne gelirse yazan fikrinin kendi için önemli olduğunu savunan eksi alacağını bildiği halde korkusuzca yazan sözlükcüdür.
Umrunda değildir. Sadece yazmak için sözlüktedir. Amacı artı eksi oy almak değildir.
moderetördür o.