bugün

koca artvınde bu kedıye yardımcı olacak bır allahın kulu yok mudur dıye merak ettıgım yardım cagrısıdır!! kıme goturdun artvınde onu masrafları ne kadar tutuyor? ulan artvın ne ara bu ruh halıne büründü??
yardım edilmesi gereken kedi.
not : insan'a yardım etmiyorsunuz diyende siktirsin gitsin insana yardım etsin lan. amına koduğumun kahini ne biliyorsun yardım etmediğimi? sana mı kaldı sorgulamak yarrağım?
hayvanlara duyarlı olan insan, aç çocuklara da duyarlıdır zaten. insanlığını kaybetmemiştir. ne tür canlı olursa olsun bunun hesabını yapmadan yardım eder, öyle olmalıdır. bu yüzden gerçekten duyarlı arkadaşları ortaya çıkaran bir kampanya.

onu bunu bırakın da veteriner niye tedaviyi karşılıksız yapmıyor, insanlık bu kadar öldü mü? bu veterinerlerdeki hayvan sevgisinin önüne para hırsı geçmiş artık. yazık.
Bence bu bir tuzak, fake.
Vicdanlara seslenen kampanya...
Hadi diyelim yedik bu goygoyu, gonderdik para 1000 kişi. 10 kişinin gönderdiği masrafi karsiladi. 'Diğerlerinin gönderdiği paralar nolacak yarrraam" kampanyasıdır.
Sırf para kopartmak için kediyi bu hale getirmiş amk kodumun çocukları. Aksine kimse inandiramaz beni.
Ya bi siktir git kampanyasıdır. Ulan sanki lösev pezevenk birde kampanya açmış..

bir kediyi tedavi ettiremeyen halkı sikeyim. 10 tane esnafa girsen, üç dört kahveyi dolaşsan bulurdun, bu kadar uğraşmazsın. Mercedes parasımı lan bu sabahtan beri bağrınıyorsum..

ulan yakın çevresinde olsam gelicem alıcam hayvanı bu amcıklar para bulacakta ilaç verecekler hayvana.
(bkz: allah başka dert vermesin birader)
Vay amk dediğim kampanyadır. Ulan tamam kötü bişey böyle uff falan ama ama yardım kampanyası dersen orda dur, sokarım öyle kediye. Sıkın kafasına gitsin, atın bir kenara. Ulan bu ülkede daha 7 yaşında iken peçete satmak için gittiği yerde tecavüz edilip öldürülen çocuklar var. Parayla satılan kızlar var, çocuk gelinler, kanserli yetimler var. Kimsenin sikinde değil. Sokayım bu kampanyaya destek verip vicdanını rahatlatan yavşakların insanlığına.

Duyarsızlaştık amk. O kadar çok çaresiz insan, ölen, satılan, tecavüz edilen çocuk, (bkz: melek Karaarslan)lar var ki, artık sıradan gelmeye başladı. Ama henüz alışmadık hasta kedilere, yuvasız kuşlara. Onlara alışana kadar böyle böyle kandıracaz kendimizi.
bir ibneliğin döndüğü kampanyadir. bu kampanyayi başlatan kalpazan ülkedeki evsizler için ayni kampanyayi baslatir mi? başlatmaz çünkü reklam pesinde birakin ulan goygoyculuğu. kedide candir kabul ama bu kadari fazla.
bu piçoz veterinerlerin para hırsı yüzünden tedavisi gecikebilecek bir kampanyadır.
vicdanlı insanla vicdansızı kendi başlığında harika ayırmış kampanya.

(bkz: insan olmak)
Bir orospu çocuğu kedi için girilen entry sayısının melek karaaslan için girilen entry sayısından fazla olabileceğini gösteren kampanyadır.
koskoca artvin'de bu hayvana yardım edecek birileri yoksa yazıklar olsundur.
yazık.. artvinli hayvanseverlerin bi el atması gerekendir.
koca artvinde bir veteriner yok mu diyecektim ki. artvin küçük yer olum adamların da işi zor.

şaka bir yana şimdiye kadar çözülmesi gerekilen kampanyaydi yazıktır. ülke bitmiş.