bugün

ermenistan-arnavutluk maçında yapılmıştır.bir grup arnavut taraftar ermenistanda türk bayrağı açarak ermeni taraftarları kışkırtmışlardır.ulan size ne ermeni-türk düşmanlığından umarım euro 2016'da rakipleriniz size karşı sırp bayrağı dalgalandırır.

https://www.facebook.com/...i/videos/872601592799759/
ne diyo bu ermeni sevici ermeniler bizim bayrağımızı yakıyor arnavutlukta türk bayrağı açmak suç öylemi.
ermeniler nasıl çıldırıyorlar, hayret.

edit: futbol futbol olmalı, fanatizm dünyayı tehdit ediyor.
balkanlarda; Arnavutluk, Makedonya ve bosna hersek candır.
Avrupa'nın dev takimlarinin maçlarında her hafta ermenistan ve Kürdistan bayrakları yan yana asiliyor ama bizim sesimiz cikmiyor hiç.

beter olun tahammülsüz pezevenkler.
ermenilerin kudurması benim yüzüme her daim bir gülümseme getirse de, arnavutların şu an Kosova'da Türklere uyguladıkları baskılardan haberdar olduğum için tam anlamı ile arnavutlara "helal olsun" diyesim gelmiyor, ama yine de, helal olsun.

Bu arada başlığı açan arkadaşa giren çıkan nedir, onu anlayabilmiş değilim.
arnavutlar sağlam adamlardır. laf söyleyen karşısında beni bulur. videoya gelince faşistliği yapanlar arnavutlar değil ermeni köpekleridir. bayrağı görünce kuduz köpek gibi salyalarını akıta akıta saldıranlar onlar.
Bir kişinin kendi bayrağını açması kadar normal bir şey yoktur.bir arnavuta aslında arnavutluk da değildir biz diyoruz onu albenia'yadaki bir vatandaşa siz kimsiniz diye sorsanız size 'ilk önce müslümanım,sonra arnavutum,sonra türküm diyecektir.çünkü orada türklük ırkçılığı degil birleştirici bir unsurdur.buna benzer örnekler birçok yerde yaşanıyor.avrupa'da yaşayan gurbetçiler almanya,fransa maçlarına türk bayraklaryla gidebiliyorlar.ispanya'da deportivo la coruna taraftarı da türk bayrağı açıyor.türkiye'de bulunan diğer türk cumhuriyetleri vatandaşları da bayraklarını açabiliyor.buralarda gönül birliği olduğu için sınırlar sorun teşkil etmiyor.