bugün

galatasaray'ın açık ara en iyi kanat oyuncusu.
deli manyak.

bir topçu 17 sinde 18 inde komple futbolcu olabiliyorsa biz ona 19 unda dünya çapında diyoruz. tam Premier League oyuncusu haa.

şu kalitede ve yaşlarda 5 veya 6 oyuncumuz olsa deneyimlilerimizle birlikte her ortamda eser gürleriz inan.

tuttum seni adamım!
bu çocuk çok can yakar size söyleyeyim.
"ohaaa lan ne kadar hızlı." diye nidalar eşliğinde izlenilen genç futbolcu. Futboldan anlayan hatta anlamayan birisi bile ilk görüşte gerçek bir yetenek olduğunu kabul eder. Ancak bir çok fenerli asla bunu kabul etmez. Daha pişmesi lazım...
maç eksiği çok fazla olan futbolcu.

bol idman yapıp maçlara hazırlanması gerekiyor.
carrusca mı olur ribery mi olur göreceğiz.
Fenerli yavşakların bik bik öttüğü futbolun daha baharında olan gencecik aslan parçası. ilk maçı hakkında bir yorum yapmayacağım, 4-5 maç sonra buralar değerlenecek.
tek ilacı oynamak olan futbolcu. ya ilk 11 ya hiç! bu kadar net. türk futbolu yer bu adamı aksi takdirde...
Önce Real Madrid'e, haftaya da şikecilere koyacak olan yeni nesil Ribery'dir.
35 dakikalık performansı bile şikespor taraftarlarının korkudan altlarına sıçmasına yetmiştir.
10 milyon antonyus sikkesine alındı diye dünya yıldızı sanılan 18 lik zenci ergeni. esasen liselidir ve layık olduğu yerdedir. bir adam sırf hızlı diye o kadar para verilmez. beleşe tavşan veya tazı falan da oynatabilirdiniz. ya da çakal. o size epey yakışır.
ligin anasını sikertecek o belli de şampiyonlar ligin düzeyinde takımı sırtlaması için biraz bekleyeceğiz sanırım. hiç öyle 18'lik eleman gibi oynamıyor valla helal olsun. karısı var amk adamın daha ne olsun. erkek adam. koçum benim. ehheh. yavru kobra. 30 40 milyonluk piyasayı bulur da satarsak daha önce de demiştim çok büyük hayal kırıklığı yaşatır bizlere. şimdiden bunun tedirginliğini yaşıyorum, umarım hep bizde devam eder.
fbjk taraftarlarının durmadan bok attığı 18lik futbolcu. bu bile ne kadar yetenekli olduğunun kanıtı aslında.
ilk maçında harikalar yaratmaya yaklaşmış 18 yaşındaki wonderkid'dir. ribery'yi elden kaçıran yönetim inşallah şu çocuğa sahip çıkabilir. Kişisel olarak derlediğim bazı fm verileri ise şöyle : 1-hız 19 2-hızlanma 19 3-uzun şut 16 4-teknik 19 5-orta yapma 15.
yetenekli bir futbolcu olduğunu real madrid maçında kanıtlamıştır. takım dökülürken bruma döktürüyordu.
dünya kadar eksi yiyeceğiz ama gene de yazalım. öncelikle niyetim trollemek değil...

1. lig'de kurulduğundan beri her sene 100'ün üstünde maç seyrediyorum ( 1a - bank asya - ptt) özellikle son 2-3 senedir her yıl bu çocuk ayarında 3-4 afrikalı geliyor 1. lig'e.

bence biraz fazla abartılıyor.

bu entry tarihe not olarak kalsın.
Real madrid maçında yaptığı üst üste çalımlardan sonra iyi bir şut atabilseydi mağlubiyete o kadar da üzülmeyecektim.
Maç her zaman kaybedebilirsiniz, iyi bir futbolcuyu her zaman kazanamazsınız.

Galatasarayımızın genç ve yetenekli futbolcularından biri.
yetenekli biri, çok koşuyor, çok oyuna dahil oluyor, çok uğraşıyor ama yeterince zeki değil.
topu nasıl kullanacağını, ne zaman pas atıp, ne zaman çalım atacağını kavrayamamış. kendisini bu hususta geliştirirse dünyanın en büyük klüplerinde oynayabilir. özetle amrabatın 2-3 gömlek üstü diyebiliriz.
transferi sırasında galatasaray ın ileri görüşlü davrandığı bir oyuncudur.
sporting lizbon ile davası sürerken onu isteyen diğer takımlar serbest kalacağını düşünerek doğrudan oyuncunun kendisi ile görüşmeyi yeterli bulmuşlardır. fakat sahip olduğu hukuk kültürü sayesinde davanın nereye varabileceğini tahmin eden galatasaray kulüp ile görüşmüş ve dava sporting lizbon lehine sonuçlanınca diğer kulüplerden bir adım öne geçmiştir.
fatih terimin takıntılarından sıyrılabilirse büyük oyuncu olacak çocuk. rüzgarın oğlu.
bjk'ye golü var bu çocuğun. yazın kenara.
burnunun ucu ten rengine göre biraz açık olan oyuncu. bizlerin güneş görünce esmerleşmesi onlarda da rengin açılması anlamına geliyor demek ki.
bugün mutlaka ilk 11'de başlaması gereken çılgın kanat oyuncusu.
bugün maçın adamı olabilir. bekleyip göreceğiz.
orta sahadan son çizgiye kadar topu sürüp, drogba'ya müthiş asistle gol attıran adamın hası.
çok beğendiğim futbolcu. Galatasaray elinde tutmalı.
güncel Önemli Başlıklar