bugün

asıl ismi zeljko raznatovictir
bebek yüzlüydü bu şahıs
dünyanın gelmiş geçmiş en büyük teroristlerinden biriydi.
gençliği soygunculuk,serserilikle geçti avrupa'nın pek çok hapihanesine girdi ve kaçtı,bosna ve kosova savaşlarında müslümanlara karşı yapılan katliamlarda başlıca rol oynayanlardan biriydi.
bir keresinde bosnadaki müslümanlar vampirler gibidir demişti.
gayet zekiydi tüm hakim avrupa dillerini akıcı şekilde konuşurdu.
2000 yılı ocağında bir otelin lobisinde bir sırp tarafından öldürüldü.
kimi kaynaklara göre ise aslında öldürülmedi şu anda ABD'de yaşamaktadır.
güney slovenya'nın brezice kasabasında doğmuştur.

gençliğinden itibaren pis işlerle uğraşmış, kaçak olarak defalarca avrupa'nın çeşitli ülkelerine gitmiş ve oralardaki yugoslav kökenli suç ortaklarıyla ilişkiler kurmuştur. bu kaçak geçişlerden birinde, sahte pasaportunun isim hanesinde yazan arkan adını kendisine lakap olarak almıştır.

avrupa'nın birçok yerinde hapse girmiş ve her seferinde kaçmayı başarmıştır. 1983 te kendisini tutuklamaya gelen yugoslav polislerden birkaçını öldürmüş ve bu olay yeraltı dünyasındaki isminin hızla yükselmesine vesile olmuştur.

1990 da, çoğu kızılyıldız takımının holiganlarından oluşan paramiliter bir örgüt kurmuştur. bu psikopatlar sadece bosnada değil, hırvatistan ve kosovada da katliamlar yapmışlardır.

savaşı sona erdiren dayton anlaşmasından sonra ticarete yönelmiş doğal olarak parayı vurup milyon dolarlık olmuştur! miloseviçle ortak olduğu söylenmiştir. çok büyük ihtimalle de miloseviç tarafından belgrad intercontinental otelde öldürtülmüştür. yüzlerce sivili öldürmüştür.

ayrıca sırbistan'ın en ünlü şarkıcılarından biri olan ceca ile evliydi. hatta bazı sakat işlerini karısıyla birlikte yürüyüyorlardı.

işin garibi, bu psikopat,sırpların birçoğu tarafından kahraman olarak değerlendirilmekte. adına birçok internet sitesi hazırlanmış. son teknoloji silahlarla çoluk çocuk demeden katliam yapan birini kahraman olarak görmeleri anlaşılır gibi değil..
2.lig takımı obilic'i satın alıp, 1997/98 sezonunda yugoslavya şampiyonu yapmış fakat uefa, takımın arkan ile ilişkisinden dolayı, obilicin avrupa kupalarında oynamasını engellemiştir. arkan bunun üzerine başkanlığı karısına bırakmıştır.
(bkz: tarkan)
boşnaklar, sırplar ve hırvatlar birbirlerini öldürürken tek derdi boşnak sırp veya hırvat hiç farketmez silah satmak olan çeteci.

yugoslavya dağıldıktan sonra asker kökenli olmamasına rağmen kısa zamanda çok önemli rütbeler aldı. askeri zekadan yoksun bir komutan olduğu için emrindeki birlikler naser oric komutasındaki boşnak gerillalar tarafından tabir i caizse ezildi.

boşnaklara karşı elle tutulur bir askeri başarı sergileyemeyince sivillere karşı vahşete yöneldi. boşnak gençlerinin yüzük ve orta parmaklarını keserek çetnik selamını bosnalıların vücutlarına mühürledi. boşnakları diri diri kaplanların önüne attı.

(bkz: arkan in kaplanları)
(bkz: orospu çocuğu)
inanın bu tanım dahi böyle bir şerefsiz için uzun sayılır.
sağlam islamic death metal grubu.
iddia edilenin aksine arap death metali olabilitesi yüksek grup.
ülkenin lgbt isimlerinden ünlü birisidir. 2016 yılında milko kalaidjiev in hayde v paynera klibinde oynamıştır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.