bugün

arkadaşının sevgilisiyle arasını bozmak için çok uğraşmış, ancak tekmeyi yemiş kadındır. ilk olarak birlikteliklerini desteklermiş gibi görünüp evini onlara bırakmıştır. ardından da malum kız arkadaşla yapılan kız konuşmasında ağzından pat diye kendsini bitiren sözü söylemiştir.
(bkz: Kahpe)
motordur ve karşısındaki de motorcu olduğundan alan memnun, veren memnun, "büyük aşk" yaşarlar. motorumuz yeni bir binici, ya da motorcumuz daha ballı bir motor keşfedene kadar. sonrası? bilmem, sen sağken, ben selamettim o sırada.
*mod uyarısı ile noktalama editi...
evet "kadın"dır o.
hergece arkadaşımın aşkısın şarkısını dinleyip ağlayan kadındır.
platonik aşka meğilli kadındır.
bir anda arkadaşına bakarak dedi ki benim ondan neyim eksik. eğer ona veriyorsa bana da vermelidir bu adam diyerekten hain planlarını kurmaya başlayan içten yanmalı motor hatundur. sonuç olarak %89,5 erkeği ayartmayı başaran kadındır.
(bkz: desperate housewives taki edie)
tez zamanda kendini düzeltmesi gereken kevaşedir. neden tez zamanda diyorum çünkü bir kadının veya erkeğin gözü dışarda olursa o evlilik yürümez. o evlilikten hayır gelmez. kahpeliklerle sulanmış bir geçmişten de hayır gelmez. hayvanız hepimiz. ama hayvanız diye de domuzları örnek alacak değiliz. mesela kel aynakları alalım örnek olarak. onlar da hayvan. fakat onlar ki hayatlarında tek bir karşı cinse bağlanırlar ve o ölse bile başkasıyla beraber olmazlar. bizim kevaşe de yanında zavallı elemanın elinden tutup acayip acayip bakışlarla yer bitirir kaşısındaki arkadaşının sevgilisini. hani hayvanız mayvanız da şerefsiz değiliz.
itiraflara sebebiyet vermiştir. orospu olmadığım, kahpe olmadığım için ve sapına kadar belli cinsiyetim nedeniyle itiraflar kısımına dahil olamayacağım. orospu filan olan ve bunu ilan edenlere de itirazım yok. lakin dünyanın neresine gidersen git, arkadaşının sevgilisinden hoşlanıp eyleme geçmiş karı orospudur motordur kahpedir. bana denk gelse bunu yüzüne tükürürcesine söylerim. en yakın arkadaşının sevgilisine bu boku yiyorsun stir git orospu benden bişey bulamazsın derim. sen acı bir gerçekle yüzleştin ve içini sözlüğe dökmeye çalışıyorsan, hiç üzerine alınma ama, neden hepimiz bilmem ne durumlarına giriyorsun, ne alaka yani? hayvan sahiplenme duygusu olmadan bulduğuna dalana denir, dolayısı ile kim hayvan bir daha düşün bakalım.
boğulası ve oracığa gömülesi hatundur..