bugün

Eski bölümlerini sıkılmadan izlediğim program. Ülkemizin bu tarz programlara ihtiyacı var. Sürekli siyaset bilmeyen insanların televizyon programlarında siyaset konuşmalarından daha iyidir.
varken arada izlerdim ama eksikliğini yokluğunda anladım.

devam etse keşke, çok saçma programlar varmış lan.
1. hata ezgi mola.
2. hata sarp'a çok yer verilmemesi.
1 hamdi bey
2 burdaki yönetmen, hala merak ediyorum.
fox tv de başlıyor yeni sezonu.
türklerin içindeki bastırılmış sex istencine oynanan program.

komik olacak tabiki de. herkesin toplum içinde vermek istediği ama veremediği hazır cevaplardan yürünuyor.
Tolga Çevik'in yanında ona eşlik edebilecek yeni biri lazım.
Eski tadı vermeyen yapımdır.

Tolga çevik in eski hazır cevaplılığı yoktur.
Şuan telefonundan katıla katıla bunu izleyen kuzenime şahit oluyorum.
iq sunun bu kadar düşük olduğunu bilmiyodum.
Tolga'nın diğer tüm programları gibi bunu da izlerken bir şey yiyip içmemenizi öneririm. Aksi halde tam yutkunduğunuz sırada atılan kahkaha ile boğanızda kalabilir, daha da kötüsü soluk borunuza kaçabilir. *
Böyle pisi pisine ölmek istemem. *
Valla hiç komik değil. Biri sahnede bişeyler yapıyor, diğeri de onu sürekli uyarıyor.
Sevdiğim bir seriydi. Demirin tuncuna komedyenin güldürüne kaldık. Aq aq. Evet. Teşekkürler.
2010-11deki zirve Komedi dükkanı döneminden sonra bozdukları yadsınamaz gerçek. Zaten Her şeyin kararında güzel olduğunu bilerek bitirmişlerdi ama halktan gelen yoğun talebe ve büyük kanalların tekliflerine karşı koyamadılar. Daha sonra da konu bulamamaya ve kendilerini tekrarlamaya başladılar.
10 saniye tahammül edemediğim rezillik. adam sahnede komik olacam diye kendini rezil rüsva ediyor, yerlerde yuvarlanıyor, direktif veren adama kendine sövdürüyor, iki de bir utanmadan kadın kıyafetleri giyip gelip orasını burasını açıyor ve oradaki mal sürüsü bütün bu saçmalıklara yarılarak gülüyor. ne diyeyim allah hepsine akıl fikir versin, özellikle şu sahnedeki tipe versin.
güncel Önemli Başlıklar