bugün

Kuşkuya düşmüş bir yazarın soru cümlesi. Ben deniz kendi hâlinde takılan, efendi, evine ekmek götüren ve eşine sonsuza kadar sadık kalabilecek bir kardeşinizim. Son zamanlarda annem artık evlen diye baskı yapmaya başladı, yaşıtları gibi babaanne olmak istiyormuş kadıncağız. Anlayacağınız ben de kendime uygun eş aramaya koyuldum. Şans eseri sözlükte Essy hanımla karşılaştım, entrylerini okumaya başladım. Kendisinden çok etkilendim, aradığım eş olduğunu düşünüyorum. Sadede gelirsek tipimi profilimden anlarsınız aşağı yukarı, meslek yazılım, tuzla tarafında dubleks evim de var, arabam yok ama onu da yakında alacağım, elini de sıcak sudan soğuk suya sokmam zaten. Yani kısacası onunla birlikte gül gibi geçilebileceğimizi düşünüyorum. Evet sizce bu kriterlerle ona ilanı aşk etsem bana bakar mı? Çok arada kaldım eğer olumlu yönde ikna olursam annemle beraber zall'dan kendisini istemeyi düşünüyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kriter basit esmersen bakar.
sözlükteki kadınların nicklerini ezberlemeyen tek erkek benim sanırım.
şahsımı derin düşüncelere sevk eden, essy hanım ile mutlu bir gelecek kurup kuramayacağımın merak edildiği durumdur.
Sence bakarmı? Bakarsa hemen bı başlık açacam:
(bkz: arkadaşlar essy kör oldu başımız sağolsun)
Gratiste indirim olsan yine de bakmaz.
araziniz ne kadar? kaç baş hayvanınız var ?

bu tarz bilgileri verirsen ona göre cevaplarız.
Bakar mı bilmem ama huzur evine koyar.

Kaynanasına bunu yapan sana ne yapmaz?
" dön bakiim şöyle arkanı dön dön " dedirtti. ı ıh !
Essy patlağın teki sana gitmez o.
essy belediye de mi görevli diye bir soruyu akla getirir.
arkadaşlar sizce tugce bana bakarmi.
- tırşik seviyorsan
- çörek yapıyorsan
- gratise gidince sıkılmadan 4 ile 8 saat geçirebilirsen
- arada sırada şiddet uygulamasına ses etmezsen mesela arada sırada sırf erkeksin diye pıçaklayabilir
- mühendis ve kısa boylu değilsen

olabilir. bayağı bilgi edinmişiz yazdıklarından *
görsel
Yetime bakmak sevaptir..
starbaks kültürün iyi ve garip sebzeli bir kürt yemeği seviyorsan neden olmasın... lakin façayı ekstra düzeltmen lazım zira kendisi bana bile -evet bana bile- "muavin" benzetmesi yapabilecek kadar had ve dengesi bozuk ve beklentileri yüksek bir zat-ı bacı.
umarım bakar, güzel bir kadın.
içinde azıcık umut olan yazar sorusu. Boyum 168, kilom 97, beyaz tenliyim, hafif göbeğim var, 8 numara gözlük takıyorum, işim yok, fakirim, sokak kavgalarında hep tek tokatla yere yapışan bir insanım. Ama cesaretim var ve kürtlere sempatim. Biliyorum kaslı ve civan bir kürt karşısında hiç şansım yok. Yine de denemek istedim.
kardeş essy'i boşver senin yaşaman mucize?
Şansını merak eden yazar sorusu.
Bakar.

görsel
bence takar.
Hayatta bakmaz, essy manken gibi kız sözlükte hiçbirinize bakmaz.

Sen onu bir yesen, bugüne kadar nasıl bir lezzet kaçırmışım diye hüngür hüngür ağlarsın.
(bkz: kibe mumbar)
Bakıma muhtaç olduğunu muhtardan kağıt alarak kanıtlarsan, bakar.