bugün

Merak edilendir. Sanırım yok, olsa burada ne yapacaksınız.
Ben.

Sürekli Kadınları aşağılayan bu başlıkları alt alta okumayı bırakıp kitap okumaya gidiyorum şimdi.
du bakayım 3 saniye düşüneyim hmm...

istediğim arabayi almak disinda bir hayalim yok gercekten.
işte bu tarz sorulan sorular günlük hayatta karşıma çıkınca deli oluyorum. Yaşıyoruz işte hayatı ne gibi bir amacımız olacak. Hee boynuma pelerin takacam dünyayı kurtaracam denilmesi lazım bu gibilere. Ne amacı sıradan insanlar gibi memur olup emekli olacağız. Kendisi sanki bill gates. Git hayatına tanık ol evden işe işten eve gelen bir adam.
Ben covid 19 için aşı çalışması yapıyorum.
Aşımı insanlar üstünde denemeden önce trollerimiz üzerinde deniyorum.
Çomar öldüren, virüs de öldürür diye düşünüyorum.
karı kız kovalamak sayılıyor mu?
Var. Kanser üzerine yüksek lisans yapacağım belki de kansere ben çözüm bulacağım.
Benim var dediğim durum. ilerde kendime güzel bir gergedan almak istiyorum sonra onu beslemek istiyorum neden bilmiyorum ama gergedan hayvanı bana çok sevimli geliyor.
Herkes sen mi ulan ayı!
Merak edilen durumdur.
Yıllarca kendime hep bir amaç koyuyordum. Lisedeydim okul 1. Si olmayı hedefledim olmadı sınıf 1. Si olayım bari dedim o da olmadı. Üniversite yine aynı şekilde geçti hatta daha kötü. Allam nolur uzamasın okul allam diye dua ediyordum. iş hayatında da hedeflerim vardı ve burası gerçekten çok farklıydı bu yamyam fesatlarla gerçekten başa çıkamazdım. Şimdi nasıl peki? Şimdi benim değerli amacım cuma gününün gelmesi ve işten çıkarılmamak. ilki tıkır tıkır işliyor hiç sekmedi. 2. Si konusunda hala şüphelerim var.
(bkz: kendini insanlığın yüce hizmetine adamak)
Başkan olup ülkeme refah getireceğim. Evet.
Allah kısmet ederse Manyetik dalga sebebini bulacağım. Hani olursa güzel olur.
(bkz: mutlak anarşi)
Cevabı, henüz kayda değer bir amaca hizmet etmeyen arkadaşlara ışık tutabilecek soru.