bugün

ne arkadaşssındır ne sevgili.sevgili olmaya daha yakınsındır.ama sevgili olmanın vermiş olduğu sorunlukluk yoktur.baştan bellidir herkes özgür,her an gidebilir.belirsizlik bazen sinir bozucu olsada çoğu zaman insanın hoşuna gider.kısaca kastırmayan ilişki durumu.
mezhebi genişlerin yatıp kalktığı insanlara verdiği isim. sevgili sevgilidir. namustur. arkadaş arkadaştır.
boka sarar...
böyle bi durum söz konusu değildir. arkadaşlık varken sevgili olmak gibi bi durum işin içine girerse arkadaşlık çürür.
istediği düzenli bir ilişki değil de düzenli sex hayatı olanların, tabiri yerindeyse fuck buddylerine verdiği isim.
galiba kaleci oyuncu gibi birşeydir.
karşı komşun kızsa eğer bu tanıma uyan bir arkadaşlık doğar. birbirinizden çıkmassınız ya siz onlardasınızdır yada onlar sizde. beraber yemekler yapılır, beraber sohbet edilir, beraber gezilir tozulur, beraber film izlenir. film sonrası dizlerinize yatar. sizde onun saçlarını okşarsınız. sonra beraber uyursunuz ama arkadaşınızdır birbirinize karışmassınız.
eğer bahsedilen ilişki sırasında, arkadaş sıcaklığı yaşanan biriyse huzur vericidir. ancak ayrılıktan sonra ihtimaller dahilinde olamaz. birlikte yatağa girdiğin, dudaklarından öptüğün kişiyi bir yabancı sarmaş dolaş olmuş, öperken onunla aynı masada arkadaş taklidi yapamazsın.
Sevgilinin en iyi arkadaşın da olmasıdır.

“lucky I’m in love with my best friend” demiş jason mraz.

https://m.youtube.com/watch?v=acvIVA9-FMQ
Hayatım boyunca net olmayan her şeyden nefret ettim, çünkü hayatım boyunca net olmayan her şey beni hep yordu. Milyarlarca yıllık dünya da hepi topu ortalama 60-70 yıl yaşayan bir türüz, zamanımız kısıtlı bu yüzden elimizden geldiğince yaşadığımız her anın keyfini çıkarmak zorundayız. Birinden hoşlanıyorsam çok uzatmadan belli ederim, tepki göremezsem açık açık söylerim çünkü birinden hoşlanmak insanın başına her zaman gelmeyecek birşeydir ve güzel bir sonla bitecek bir hikayenin başlangıcı olabilir. Kabul etmek gerekir ki tarih boyunca aşk hikayeleri her dönemde arkadaşlık hikayelerinden daha fazla ilgi görmüştür. Herkes aslında içten içe bilir ki onlarca arkadaşın olabilir ama kalbini vereceğin insan tektir.

O yüzen bizımle değilsin arkadaş sevgili..
güncel Önemli Başlıklar