bugün

Türkiye'de ve iran'da bolca bulunandır. Arkadan olunca saymazlar amk. Avrupalı, Amerikalı dürüstçe yaşar ilişkisini, yalana dolana girmez.
Tabii bunda bizim ayıların bakire karım olsun ama sevgilimi mikeyim mantığı etken ama kadınlar da namuslu görünmek için abartmaya pek hevesli. Elinden ne mikler geçmiş kadın elime el değmedi diyebiliyor! Arkadan verip kendimi kocama saklıyorum diyebiliyor. Madem öyle hiç böyle birşeye girişme adam gibi koru bekaretini ya da kimseyi bakireyim diye kandırma be kezban!!!

Edit: arkadan veren yazarların keyfini kaçırmışım.
önü namusludur. arka işi biraz karışık bu durumda.
Aküsü bitmiş olabilir.
Evlatları bir şekilde yazarlık yapmaktadır..
(bkz: orospunun namusu götündedir)
3 Parçası boyalı, 2 parçası değişmiş ama ilanda orjinal yazan araba gibidir.

Not: ya aslında seksist değilimdir ama son zamanlarda çok ilan araştırdım. Hatta geçen müdür, bir rapor için nasıl olmuş diye sordu, "muayyer" dedim adama. Ordan hesapla işte.
Plakasını değiştirmiş, hasar sorgulamada kaydı çıkmayan pert araba gibidir. Neysen osun kardeşim niye yalanların arkasına gizleniyorsun, dürüslük varken.
Tokmak degmemis yer kalmamistir ama davul halen saglamdir.
kişiyi sırtından silahla başkasına vurdurtan kız. Hakettiyse iyi yapmıştır.
Basit ve kurnaz kızdır. Bakire olmayan kızdan bir farkı yoktur, kandırmaca olduğu için hatta daha değersiz olan kızdır. Ya namusunu koru gerçek anlamda ya da adam gibi aşkını yaşa ve sonra bu konuda tutucu olmayan bir adamla evlen kimseyi kandırma.
gosterip vermeyen kizin bir level ustudur.