bulvar gazetesinde sık rastlanan başlıklardan bir tanesi olma özelliğinede sahip olan iki ucu açık ve nereye çekersen oraya gidebilecek bu söz aslında masumca bir dost sohbeti sırasında başından geçen trafik kazasını anlatan ton ton dedenin ağzından çıkmıştır belkide.
bulvar abonesiyim demenin kısa yolu*.
yol kenarındaki kızlara bakacağım diye sıhhiye köprüsüne varmadan bir bayan şöföre arkadan vurdum.fazla sert değildi. sadece evet tamponu düştü ve ben geri taktım yerine.

telefonda konuştuğu insana bu cümleyi söylemişti. gülmemek için dudağımı ısırdım. keşke kahkaha atsaydım be.yarılsaydım böle yerleri yumruklayarak..gözlerimden yaşlar gelseydi.. hatta kadın bozuldukça biraz daha sesimi yükseltseydim keşke...

polis çağıaracağım dedi bayan arkadaş ben de hanfendi sadece bi tampon düştü ne var ben takarım dedim.hem bu para bile tutmaz dedim. hemen alfa romeo servisini aradım buyurun dinleyin siz de dedim. bayana arkadan vurdum tapmonu düştü sadece ne kadar masraf olur dedim. o para bile tutmaz gelsin ücretsiz takalım dedi. kadın bozuldu. selam ederim orta yaşlı seksi bayan..