bugün

http://www.argesozluk.com adresinden yayın verir. ilginç özellikleri vardır. idealist bir yaklaşımı olan sözlüktür. ayrıca işin en üzücü kısmı bu arkadaşların tamamen kendi emekleriyle bir sözlük yapmalarına rağmen, uludag sözlğkte başlık açmalarına izin verilmeyişidir. sormak isterim bu başlığı silen arkadaşlara : bu sözlüğü açan arkadaşlar elmasozluk kadar değerli değil mi?
gelişmekte olan yavru sözlük, *

edit: gelişti gelişti...
üye alımını 2. bir karara kadar açmış olan sözlük.
bilimsel bir yer olduğunu düşündüğüm pek geyik bulunmayan sözlük...çok ciddi be !
gayet hızlı çalışan gelişmesini diledigimiz sözlük.
Tarihine adımı altın* harflerle yazdırdığım sözlüktür. Evet, argesozluk'te ilk silinen yazar benim.
haznedaroğlu, dopdop, palta, armyy gibi yazarlarımızın da yazdığı sözlüktür. başkaları da illa ki vardır ama gözüme ilk planda çarpanlar bunlar.
değişik yapısal kodlarıyla internette gezinen dandik sözlüklerden kendini arındırmış sözlük.
an itibariyle account suspended arizasi vermis sozluktur.buyuk ihtimalle kredi kartindan server ucreti odenmedi, yakin bir zamanda acilir.bu sozluk sadece fikir anlaminda klon bir sozluk.daha emeklemesinden itibaren yapilisini bildigimden,sifir kilometre kodlarla yeniden yazilmistir.ayrica spor ve tematik icin ayri baslik acilabiliyor.mesela tematik gormek istemeyen yada spor geyigi gormemem gibi secenekler sunuyor size.ayrica calistigi zamanlar icin soyleyebilirim, gordugum en hizli sozluklerden biri.turkce karakter ile baslik acma mecburiyeti var,belirli bir entry mertebesine geldiginize sozlukten bagimsiz anket acabiliyorsunuz.boylece bir suru garbage baslik ve entry daha ortaya cikmadan bertaraf ediliyor.fazla yazari olmamasina ragmen sadece yazmanin tadina varmak icin guzel bir sozluk.
internetin en iyi sözlüklerinden biri. gerek temaları gerekse fonksiyonlarıyla epey emek harcanmış bir oluşumdur.
(bkz: iyi ki doğdun arge sözlük) *

ekleme: 1. yaşı dolan süper sözlük...
türkçemize verdiği değerle zaten zirvedeler, yapmış adamlar *
heheh çok güzel olmuş.
an itibariyle tecavüzcü coskun, çılgın bakire, tembellik yapmak ve yaz kış beli açık giyinen kız başlıklarıyla, yeni farkli ve ciddi sözlük olma hedefinden sapmak üzere olduğunu anladığım sözlük! sapmaz umarim diyor basarilar diliyoruz.
bugün hiç entry girilmemiş sözlük.
binlerce girdi girdiğim ilk göz ağrısı, can çekişiyor ama elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz...rest in peace...
içinde kendinizi bir araştırma içinde bulup geliştirme fırsatı yakalabileceğiniz sözlük. kısa bir arge çalışması yapmanız yeter.
(bkz: iyi bilirdik)
interaktif sözlükler dünyasının yeni soluğu, gıcır gıcırı.

"Sözlük Kültürüne Yeni Bir Soluk Getiren Arge Sözlük'te Yazar Olmak için 10 Neden"
http://sozlukhaber.com/h/8984/