bugün

Televizyondan gördüğü için yakışıklı bulurlar yakışıklı olmasa bile televizyonda ne varsa ben çözemedim güzel olmayan kızlara güzel, yakışıklı olmayan erkeklere yakışıklı dedirtebiliyor(diyorlar).
uzun süredir tokmaklanmamıştır.
çaresizdir.
odtü nün edwırtı diyen bile var hani.
kızlar nolursunuz normal birisini beğenin ya.bu adam sizi delirtir valla."alet nereye gitti yavrucum.bak şimdi bulcam.aa sana yapışmış.bir süre böyle takıl istersen.sonra alırım.hem biraz düşünme fırsatın da olur.dikkat et yavrucum"
benide kaybetsin sonra ikimizi kimse bulamasın diyen kızdır.
emo severler derneği üyesidir.
(bkz: nöbetçiler atın bunu dışarı)
her gece messi posterini 3 kere öpüp yatan kızın kankasıdır.
serdar ortacı yakışıklı bulan kızın yanında melektir. peridir o kız. adam iyi işte ne gereği var böyle yapmanın beyler denir.
ronaldinho' ya yakışıklı diyen türk kızıyla aynı kızdır.
Bugün yine özellikle de facebook'da adım attığın yerden fışkıran kız tipidir. Allah akıl versindir.
hayko cepkin fanı Türk kızıdır.
ne kadar çaresiz olduklarının ispatıdır.
Birgün televizyona çıkarsam bana da aşık olacağına inandığım kızdır.
bizim sınıfta ki kızdır.
lan bugün okula bir gittim, herkes bu arefi konuşuyor. sınıfa bir girdim millet ikili üçlü gruplar halinde arefin bu gösteriyi nasıl yaptığını tartışıyor, bende arkadaşla köşeye çekildim behzat ç.'de ki sahneleri anlatıp gülüşüyoruz. sonra uzaktan bir ses gelmez mi ''ayyy o aref ne yakışıklıydı öyle yaaaa, keşke sevgilim olsa'' inanaman nasıl söylüyor. sonra hemen sınıfı terkettim koridorda da aynı sesler yankılanıyor...

netice:
behzat siker.
sokakta görse götüyle bakmayacağı insanı televizyonda görünce hormonları ayağa kalkan kızdır.
haksız değildir. murat bozu tek ilizyon ile sikertebilir uzak durun.

not: erkeğim favorim ashley tisdale

http://galeri.uludagsozlu...k%c4%b1z%c4%b1_114355.png
(bkz: abaza)
tamamen ünlü yavşağıdır.
adamın adını yeni öğrendiğimden* okuduklarımdan çıkarımıma göre tv ünlüsüne hayranlık besleyen kızdır, ileri modelleri de beyazı, okanı, bilimum dizi film karakterlerine bayılan kızlardır.**
(edit: aref hakkında bu kadar kıskançlık duyan erkekleri de ayrıca araştırmak gerekir)
bekaretini ahmedinejad'a vermek isteyen kızla aynıdır.
facebook sayfasına da beğenisini çoktan sunmuş kızdır aynı zamanda.
Yaptığı gazete gösterisinde gazeteleri elinde tutan kızdır.
zevkler ve renkler tartışılmaz cümlesinden bihaber olan insanın anlamayacağı kız türüdür! bu ülkede gökhan özen, beyaz, kenan imirzalıoğlu,yalın falan filan gibi tipleri beğenen kızlar varsa bu adamı beğeneninde olması gayet normaldir! yaptığı işle de karizmasının alakası yoktur. eskiden de sokakta görsem bakardım şimdi de bakarım o kadar.