bugün

adamın tipine bakmaya korkulur nasıl yakışıklı bulabiliyorlar ben de anlamış değilim. aynı yerde durmam lan, başıma bişey gelir, eğer büker yapar bişeyler allah esirgesin.
zevkler ve renkler tartışılmaz cümlesinden bihaber olan insanın anlamayacağı kız türüdür! bu ülkede gökhan özen, beyaz, kenan imirzalıoğlu,yalın falan filan gibi tipleri beğenen kızlar varsa bu adamı beğeneninde olması gayet normaldir! yaptığı işle de karizmasının alakası yoktur. eskiden de sokakta görsem bakardım şimdi de bakarım o kadar.
Yaptığı gazete gösterisinde gazeteleri elinde tutan kızdır.
facebook sayfasına da beğenisini çoktan sunmuş kızdır aynı zamanda.
bekaretini ahmedinejad'a vermek isteyen kızla aynıdır.
adamın adını yeni öğrendiğimden* okuduklarımdan çıkarımıma göre tv ünlüsüne hayranlık besleyen kızdır, ileri modelleri de beyazı, okanı, bilimum dizi film karakterlerine bayılan kızlardır.**
(edit: aref hakkında bu kadar kıskançlık duyan erkekleri de ayrıca araştırmak gerekir)
tamamen ünlü yavşağıdır.
(bkz: abaza)
haksız değildir. murat bozu tek ilizyon ile sikertebilir uzak durun.

not: erkeğim favorim ashley tisdale

http://galeri.uludagsozlu...k%c4%b1z%c4%b1_114355.png
sokakta görse götüyle bakmayacağı insanı televizyonda görünce hormonları ayağa kalkan kızdır.
bizim sınıfta ki kızdır.
lan bugün okula bir gittim, herkes bu arefi konuşuyor. sınıfa bir girdim millet ikili üçlü gruplar halinde arefin bu gösteriyi nasıl yaptığını tartışıyor, bende arkadaşla köşeye çekildim behzat ç.'de ki sahneleri anlatıp gülüşüyoruz. sonra uzaktan bir ses gelmez mi ''ayyy o aref ne yakışıklıydı öyle yaaaa, keşke sevgilim olsa'' inanaman nasıl söylüyor. sonra hemen sınıfı terkettim koridorda da aynı sesler yankılanıyor...

netice:
behzat siker.
Birgün televizyona çıkarsam bana da aşık olacağına inandığım kızdır.
ne kadar çaresiz olduklarının ispatıdır.
hayko cepkin fanı Türk kızıdır.
Bugün yine özellikle de facebook'da adım attığın yerden fışkıran kız tipidir. Allah akıl versindir.
ronaldinho' ya yakışıklı diyen türk kızıyla aynı kızdır.
serdar ortacı yakışıklı bulan kızın yanında melektir. peridir o kız. adam iyi işte ne gereği var böyle yapmanın beyler denir.
her gece messi posterini 3 kere öpüp yatan kızın kankasıdır.
(bkz: nöbetçiler atın bunu dışarı)
emo severler derneği üyesidir.
benide kaybetsin sonra ikimizi kimse bulamasın diyen kızdır.
kızlar nolursunuz normal birisini beğenin ya.bu adam sizi delirtir valla."alet nereye gitti yavrucum.bak şimdi bulcam.aa sana yapışmış.bir süre böyle takıl istersen.sonra alırım.hem biraz düşünme fırsatın da olur.dikkat et yavrucum"
odtü nün edwırtı diyen bile var hani.
çaresizdir.
uzun süredir tokmaklanmamıştır.