Her yeni gelene başlık mı açıyorsunuz
Her şeyi siz bilgilenin diye yapıyorum.
koca yürekli yazar.
max 19 yaşında, erkek, bilime meraklı ama atlayarak gidiyor. Yazdıklarını anlamıyor bile. Haksızsam da özür diliyorum. Şimdilik elimizdeki en parlak yazar bu aq.
ulan vakti zamaninda feyklerimden bir iki tanesiyle bu yazarin yaptigini yapardim, bilgi icerikli yazilar, ozellikle de uzay, zaman ve quantum konulu yazilar yazardim.
simdi bu nicki kendim almadigimdan emin olmasam "benim feykim" derdim.
ah bu zall sozlugu beyinsiz trollerin yuvasi yapmasaydi benzer feyklerimle, benzer yazilar yazmaya devam ederdim. hatta bu nickle de pekcok yazi yazardim.
gel gor ki sozluk paranin kolesi oldu. her neyse boyle yazarlar da cikiyor arada. yazdiklarini zevkle okuyacagim. zaman zaman da kendisine katilir, merak ettiklerimi sorarim.
kostursun bakalim sozlukte.
onbirinci nesil yazardır.

ilk yazarlık deneyimimin ilk zamanlarını hatırlatan yazardır. deli gibi sinema tarihi yazardım. ders notlarımı düzenli olarak sözlüğe aktarırdım. iki ay boyunca ders çalışır gibi buraya yazdım türk ve dünya sinema tarihini ancak trollüklere maruz kaldım, oylanmadım, fark edilmedim. sonra hep geyik konulara yöneldim. velhasıl kelam kendisini başta tebrik ediyor ve devamında bu dolu dolu yazılarının devamını getirmesini temenni ediyorum.
ben de ilk sözlükte yazmaya başladığımda böyle bilgi içerikli entryler girerdim lan.

galiba sözlük bizi bozuyor arkadaşlar
Kebap pek sevmese de, gene de oturup bir seyler icmeye musait yazardir. Gonul ister ki kovadan sonra bayilmayalim, bayilmazsak yeriz tabii.
ben bu nicki neden hep 'asuregibisurat' diye okuyorum?
gözcüme gitmeliyim.

-sözlüğün shaldon cooper'ı.