bugün

galatarayla ilgili yapılan transfer haberlerinin gündemdeki son aşamasıdır. haberi yapan ise hakan ünsal. 24 yaşındaki ardayı verip 30 yaş üstü adamları almak ne kadar doğru olunur oda bilinmez gerçi.
geleceğe yatırım yapmak bu olsa gerek. eğer doğruysa, ünal aysal'a da hafif bir adnan polat'lık bulaşmış.
tabi normalde sabri'yi verip neymar'ı almamız çok daha mantıklıydı...

arda zaten türkiye defterini kapatmış gibi bir şey. ya 20 milyon euro'ya okutmaya bakacaksın, ya da iyi şartlardaki takaslara.

drogba da, malouda da hala taş gibi topçular. arda bu yaşında bile 1 ay oynamasın domuz gibi kilo alıyor ama o adamlar 30 üstü olsa da profesyoneller, kendilerine bakıyorlar ve karşılığını alıyorlar.

önemli olan yaş değil, niteliktir. seedorf kafasına saksı düşse de ben galatasaray'a gidicem diye tuttursa hayır diyebilecek kimse var mı? o zaman önce oyuncuların niteliğine bakıp karar vermek lazım.

hee bu transfer gerçekleşmeyecek, onu da biliyorum.

şimdi el bebek gül bebek arda ceylan kalsın, turşusunu kurması da bize düşsün.

iki ay sonra gene sakat, gene alemde, gene davetlerde... takım da babalara gelmiş vaziyette ondan sonra. zaten sinem kobal muhabbetine hiç girmiyorum bile.

bırakın yaşları nolursa olsun böyle adamlar gelsin de iki dakka biz de gün yüzü görelim. bu taraftar yıllardır bağımlısı olduğu şampiyonlar ligi maçlarını izleyemiyor hatır gönül, rica minnet amatörlüklerden!

bıktık artık illallah!
en sonunda taraftara dönüp al babayı diyecekler.
yanlışınız var drogba+lampard+essien+terry+a.cole ve luiz verilecek koca kafalı arda için.