bugün

zamanında ahmet çakar arda'yla messi kıyaslanamaz derken sinan engin kendisine böyle bir yanıt vermiştir. acaba halen öyle mi düşünüyor merak ediyorum. acaba kendisi düşünebiliyor mu onu daha çok merak ediyorum.
kılıçdaroğlu: bu anayasa ardayı barcaya koyuyor mu.
rte'nin seçmenine sorması gereken sorunsaldır.

rte: arda barcelona'da sırıtır mı?
akp seçmeni: eveeettttt!
rte: sırıtmaz değil mi?
akp seçmeni: eveeetttt!

(bkz: #9194682)
o barcelonaya beni koy ben bile sırıtmam. alırım hemen tek pas geri veririm. adamların benim yaratıcılığıma mı ihtiyaçları var.
ama guardiola sırıtabilir.
Sırıtmaz olur mu hiç. (bkz: ağzı kulaklarına varır)*
pes 2010'da test ettikten sonra görüşlerimi paylaşacağım durum. *
espri anlayışı yüksek bir insanın sırıtmaması mümkün mü?
Göreceli bi dusuncedir fakat ben Fm ye koydum orda bile sırıtıyor.
kendisi normaldede çok sırıtan bir yapıya sahip olmadığı için oraya gidincede değişeceğini sanmam. arda sağlam karakterli bir çocuk kişiliği ne ise o olarak kalacaktır eminim.
öncelikle ardanın kimin yerine oynayacağı sorusu akıllara gelmelidir.sonra sırıtıp sırıtmayacağı belli olur.
hep yedek kulubesinde kalsam bende sırıtmam...*
böylesine espiritüel bir insan sırıtmaz mı hiç herzaman güler yüzlü ve sırıtan bir insandır kendisi.
a madrid' de bile oyunuyla sırıtan arda barcelona' da ancak yedek kulübesinde üşümekten sırıtır .
çok yanlış bir değerlendirme o adamı abd'ye başkan yapsan gene sırıtır. adamın yüz kaslarında bi sıkıntı var anladığım kadarıyla. bir insan sürekli ithal muz görmüş maymun gibi sırıtır mı yahu?
ardanın barcelonada mutlu olmayacağını, hiç gülmeyeceğini anlatan söylem. ehe.
bir zamanlar arda mı messi mi? versusunu yapmış güruhun söylemidir.
sebebi ispanya futbolunu iyi kavramış olmasıdır.
(bkz: geleceği görmek)