bugün

buradaki gibi hayran kitlesini orada bulamayacağının kanıtıdır.

edit: maşşallah dediğim üç gün yaşamaz, yerdiğim adam yıldız futbolcu oldu. bana yaşamak haram.

bi daha edit: ulan ben nasıl birisiyim adam nerelere geldi ben hala bu entryi girdiğim günkü yerimde duruyorum.
ne kadar vasat bir futbolcu olduğunun göstergesi.
o gerzeklik bir bizde var.
ün yapmamış bir futbolcuyu havaalanında binlere taraftar karşılıyor. onunda götü kalkıyor tabi.
bu durum ardanın basitliğinden değilde gittiği ligin kalitesini ortaya koyuyor.
arda turan'ın oldukça iyi bir oyuncu olduğunu veya vasat bir oyuncu olduğunu göstermez. ancak ispanya'da 200 kişi tarafından karşılanmak bile önemlidir.
ispanyolların siesta saatine denk geldiğinden, tatil zamanına denk geldiğinden gayet normal olan durumdur. sezon ortasında kendisini gösterecektir zaten.
ispanyolların işine gücüne sadık olduğu ve ekonomisinin canlı bir ülke olduğunu gösteren bir durumdur.boş işlerle zaman kaybetmeye gerek yoktur.
Fabregas ı izlemeye gitmistirler o yüzdendir yani kesin.
arda kesin geri döner dedim o manzaradan sonra ama yok abi...
işsizlik oranının düşüklüğünden kaynaklanan durum.
işi gücü olan insanların olduğu bir memleket olduğu kesindir. Anca bizim memleketimizde binlerce insan yeni transfer topçuyu karşılar. Bu kadar mı işimizin gücümüzün olmadığı ortadaymış!
Bu topçu kimi zaman Daniel Gonzalez Güiza kimi zaman da Hagidir.
Arda'nın orada tutunması için daha iyi top oynaması gerektiğini anlatan bir harekettir.
kesinlikle kabul edilemez bir durum. arda turan sözleşmesini iptal edip hemen memlekete batman petrol spor'A transfer olmalı. batman halkı olarak şu mübarek günde gözlerimiz yolda arda turan'ı bekliyoruz.
madrid sokaklarının bomboş olmasıyla alakalıdır. ağustos ayında madrid sinek avlıyormuş genşler.
toplu taşıma fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklanan olay. yoksa arda turan ilah gibi bir futbolcudur. kendisini tenzih ederim.
mantıklı düşününce bu a.k atletico madrid takımının taraftar grubunun hiç mi organizasyon yapacak hevesi yok. ulan biz memlekete quaresma geldi diye havalimanında uyuduk. çok yazık, demekki arda turan abartılmış bir futbolcuymuş..

not: batman petrol sporluyum.
ulan robinho real madrid' e giderken 10 bin taraftar gelmişti. real madrid diyorum, robinhıo diyorum! herkes sizin, bizim gibi görmemiş değil oğlum 34' lük carlos, lincoln geldi diye stadı doldursun. ilk defa bir oyuncu için imza töreni yaptı kulüp ve 250 kişi geldi. her şey normal yani.
futbolun beşiği olarak görülen bir ülke'de ve bizzat futbolun merkezinde madrid'de gerçekleşmiş olaydır. Eey bre gafiller, bre zındıklar! beni dinleyin;

" olm futbol tutkudur. taraftar dediğin kitle futbolcusuna sahip çıkmalıdır. hele hele arda turan gibi bir yeteneğe 10 kat daha sahip çıkmalıdır. bilmem kaç yüz bin seyirci grubun var ama 200 kişiyle tören yapıyorsun bu nasıl iş lan?
memlekette kavga var diye ülke ocağından adam çağırsan 200 kişi gelir. "

şimdi dağılın lan.
ne olacaktı buradaki gibi millet işini gücünü bırakıp (sanki iş güç var da) eften püften oyuncaları karşıladıkları gibi, hava alanına mı akacaktı?
daha yolun başında olduğunun göstergesidir. kendisini kanıtlayacağına inandığımızı söylmememizi gerektirir.