bugün

telegol sunucusu serhat ulueren'in aldığı bir duyumdan yola çıkarak galatasaray taraftarına verdiği müjdedir..

atletico madrid'in ekonomik krizde olması nedeniyle, fatih hocanın istemesi halinde galatasaray'a dönmesi gündemdeymiş..

hadi hayırlısı..
yalan haberdir. bir galatasaraylı olarak atletico'nun arda, falcao ve adrian haricinde tüm oyuncuları gözden çıkarabileceğini düşüyüroum, ileri üçlüyü bozacağını sanmıyorum.
uefada final oyanayacak bir takımın yapması gereken en son şeydir,ayrıca serhata inansaydık galatasaraya kimler gelmişti kimler.
ulan bu serhat ulueren yemin ediyorum fotomaç'ın yürüyen versiyonu. yıllardır ronaldinho'yu fenere getirip getirip durdunuz lan. lan allahsızlar ayıp değil mi bu millete? taraftarın duygularıyla oynayıp durdunuz ulan yıllarca.

birincisi yukarıda belirtildiği üzere atletico madrid uefa'da şampiyonluğu gözüne kestirmiş bir takım. hangi ekonomik krizden bahsediliyor anlam veremedim, adamlar kazanırlarsa parayı kamyonla kaldıracak zaten amk. kazanamazlarsa can sağlığı da, uluerenin;

"aldığı bir duyumdan çıktığı yolu sikeyim çok afedersiniz." diyorum.