bugün

yedek kulübesindeyken kırmızı kart görmesinin akabinde yaptığı harekettir.

ispanyol medyası tarafından tam çözülemeyen hareketi El Mundo Deportivo gazetesi, "Bu hareketi ile Arda Turan hakeme ne demek istiyor?" başlığı altında verirken; katalan medyası eli ile yaptığı silah hareketi hakemi tehdit etmek için yaptığını iddia etmiştir.

halbuki bu esrarengiz, gizem dolu hareketin biz türkler arasındaki anlamı gayet basittir. "g.tün yemedi mi?"

yani korkak demektir.

buradan ispanyollara bildirmiş olalım.

edit: http://www2.sporx.com/fut...emek-istediSXHBQ342771SXQ
o kartı barcelona lı oyunculara da versene yer mi demektir.
Yusuf Yusuf manasına gelen masumane harekettir.
(bkz: saksıya fesleğen gibi oturtmak) anlamı da çıkabilir.
türkler tarafından yakında istilaya uğrayacak haberdir.
akıllı ol ben paşalıyım aklını alırım hareketidir.
bildiğin yusuf yusuf hareketidir. ispanyollar bunu tetik çekme olarak anlamış. gelde anlat şimdi bunu.
türk olduğumuzu her yerde belli ediyoruz bravo hep böyle devam edelim.
(bkz: hll spr dvm)
Yusuf yusuf la o. Allahın cahil gavurları nereye çekmiş konuyu.
(bkz: bu sahayı sikecem)
(bkz: bu hastaneyi sikecem)
silah olarak yorumlanmış. evet arda o sırada hakeme ta ta ta öldün çıq işareti yapyıordu. bu neyin kafası amk öyle silah mı olur. kırk yıllık piyade subayıyım ben öyle silah görmedim.
satılmış hakemin kart için hareket beklemesinden dolayı olandır. arda selam verse atardı orada. evet.
arda'nın götünün kalktığına işarettir. birkaç sene daha atletico'da oynarsa istediğine pas atar, istemediğine atmaz, önemsiz bulduğu maçlarda yatar. bana sadece kendisini atletico'ya artık tamamen kabul ettirmiş olmanın rahatlığı gibi göründü bu hareket. kendisini seviyoruz, hatta transferde adı geçince şiirsel bir entariyle kendisine çağrıda bulunmuştum ama şu hareketler neden ispanya'da haftanın futbolcusu seçildikten sonra görülüyor, neden performansı tavan yaptıktan sonra arda artistleşiyor. olmaz öyle.
ağzıyla dışıyn dışıyn diye efekt verip vermediğide sorgulanması gereken harekettir.
mermi manyağı yaparım anlamı da çıkar.