bugün

içinizde simşekler çaktırıp, sizi bir beklemeye sokar. belki kendisi yastığa sürttürüyor belki de bir kafede nargile içiyor. ne önemi var aramadı.
ödemeli at bari vicdansız kadın!
insafsız kızdır.
Sizi takmayan kızdır. Çok da şaapmayın. Ama daha sonra aradıysa da kızmayın tabi o size gerekli açıklamayı yapar. Benim bi tane abim var böyle ben abi diyorum ama o abim gibi davranmıyo neyse zırt pırt mesaj atar durur. Bende hep timim misij iticim sini ihihihi derim ama hiç atmam. Hep de laf eder ama hiç takmam nezaketen cevap veririm. Şükür artık atmıyo.
Unutmuştur siz arayın telefon elinize yapışmaz, zor değil yani arayın.
Muhtemelen o an başından savmak için arayacağım demistir yada cidden arayacaktır başka birini bulmuştur. Kızların ruh dünyası farklıdır severler sanırsın bir bakmışsın sen kimsin be tanışıyormuyuz moduna bile girebilirler her şey mümkün.
iş görüşmelerinde karşılaşılabilir.
"Biz sizi ararız"ın ikili ilişki versiyonu. Belli ki o sizi sizin onu gördüğünüz gibi görmüyor, gönlü olsa her dakka arar aq manyak mısınız.
başlığı görünce bi kaç damla göz yaşı geldi.
Vurduruyordur. Net.
Erkek s2 üzerinde sörf yapıyordur bitsin arar aşkım uyuya kalmışım der.
Insallah kotu yola duser.
Beni ara demememe rağmen kendisi beni uygun olduğu bir zamanda arayacağını söyledi ama hala aramadı. Beni arayacağını söyledikten bir gün sonra kendisine müsait olduğumu eğer isterse beni müsait olduğu bir zamanda arayabileceğini içeren bir mesaj attım. Ama saatler sonra mesajıma sadece görüldü atıp bıraktı ve daha da geri dönüş yapmadı. Aradan tam bir hafta geçti ve bana bir cevap vermedi ama kendisi sosyal medyada hala hikaye atmaya devam ediyor. Ey sözlük sizce ne düşünüyor, neden beni aramadı? Sizce daha bekleyeyim mi yoksa ondan tümüyle uzaklaşayım mı? Aradan belli bir süre sonra bana mesaj atma ya da beni arama ihtimali var mı sizce? Olabilir mi böyle bir şey?
Ulan yine minnoş Bi yürek taşlaşmak için mayalanmış. Yine umut verilmiş ama bir hay bile denmemiş.

O zaman A New power is rising! içindeki piç irkeğin uyanma vakti geldi. Artık diğer kızlar düşünsün.

(inşallah çok gaza gelmez la)
Bazen diyorum böyle biri olmasaydım nasıl olurdum acaba? Muhtemelen ona kötü bir mesaj atardım ve o da üzülürdü. Ama ben geneli itibariyle böyle biri değilim. Biraz empatik bir kişiliğe sahibim ve asla karşı tarafı üzmek istemem, özellikle sevdiğim kızı hiç üzmek istemem.

Ancak bir yandan ben bu durumu kabullenemiyorum, umursanmamayı kabullenemiyorum. Aşırı bir şekilde sevdiğim ve uğruna yapmayacağım şeyin olmadığı bir kızın bana bunu yazıp sonra cevap vermemesi, hala beni umursamaması benim canımı sıkmıyor daha kötü resmen yakıyor. Bir hayır diyebilmek, seni aramayacam diyebilmek ya da seninle konuşmak istemiyorum diyebilmek çok da zor olmamalı haksız mıyım? Bu cevabı alamayacak kadar değersiz miyim gerçekten? Ben bu cevabı alamayınca aklıma bir sürü ihtimal geliyor ve kendimi ondan bir türlü koparamıyorum. Oysa ki olumsuzda olsa bir cevap alabilsem onu unutabilmem daha kolay olacak.
yeni birisini bulmuştur. tekrar dönüş yaparsa bulduğu kişiden red yemiştir. düşürmeyin kendinizi az kendinize saygınız olsun lan.
sevmediğim insanlar arasındadır. çıkıp insan gibi konuşmak istemediğini belirtecek iradeye sahip değil sanırım. bunun erkeği de kadını da aynı seviyede eziktir. müsait olunca değil boşta kalınca yönü size döner.
yapılabilecek en iyi şey arkadaşlarıyla kanka olup sürekli sizinle takılmasını sağlamak, diğer arkadaş da yalnızlıktan kudursun işte.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar