bugün

mardin'in yarısı arap, yarısı kürt milliyetçisi.
kürt milliyetçisi olacağına arap olsun demişler ama..

ama.. ama bu dayı biraz fazla abartmış.
biraz değil suyunu çıkarmış.

pkk veya sola yakın olmayacak bir rektör atamaksa derdimiz, bu manzarayı oluşturan kadar ankara'dan kayyum atansaymış keşke.

şaşkınım.

edit: ya arkadaş yeri geliyor ülke birliği için adamla aynı görüşü savunuyoruz.
ama adam öyle bir parti fanatikliğinden gözünü karartıyor ki bunu bile savunuyor.
reklam ögesi cins.
bu cinsler yurt içinde böyle örnek olup, özel hayatında bir ayağı amerika diğer ayağı avrupada oluyor. konuşurken arap ülkelerine özendirip örnek verir, eyleme gelince torun torba abd okullarına gönderilir.
çifte standartlı çok yüzlüler.
derhal ''yallah arabistana'' diyerekten görevden alınıp arabistan da hademe yapılmalıdır.

edit: bak hele sen arap aşıklarına bak, hemende eksilemişler haha.
Dini bütün Müslüman hocanın aslında her eğitim görevlisinin giymesi gerektiği gibi giyinen cesaretli hocadır. Laik gibi giyinerek ele hiç bir şey geçmez. Ancak üniversitede herkese veren toplu seks partilerine katılan kızlar yetiştirirsiniz.

Muhterem Hocamızı cesaretinden ötürü kutluyorum.
Skndirik bir üniversitenin skndirik bir rektörü.

Haber değeri dahi yok.
Yerli ve milli traktör.
Türkiye özgürlüklerin olduğu bir ülkedir. Rektörün giydiği elbisede herhangi bir sorun yok.
tayyip agasına nasıl yaracanagını şaşıran beyinsiz hareketi.
yakında bu da kesmez 9 yaşında çocuğa nikah kıyanı da çıkar bu embesillerin.
Çöl sıçanı, terörist eşek araplara Özenirsen böyle olur.

En iyi arap ölü araptır!
(bkz: ne kadar arap olursan o kadar harap olursun)

dedirten reröre.
arapların petrodoları artık bitti. 5 yıla kaybolacak bu tipler.
rektör olduğuna mı yansam, tipine mi yansam bilemedim. her gün rezillik çıtasını yükseltiyorlar.
rektör olduğuna mı yansam, tipine mi yansam bilemedim. her gün rezillik çıtasını yükseltiyorlar.
ağzını yüzünü dağıtıp çarşafa dolayıp yollayacaksın milli eğitime ibret olacak.