bugün

(bkz: aradiginiz kisiye su anda ulasilamiyor) kadar hüzünlü ve kişiyi paronoya yapmaya yetecek bir telefon uyarısi olabilirdi.
böyle birşey duymaktansa dıt dıt dıııtt sesini duymayı yeğliyeceğim mesajdır.
aman allah korusun
- öylemiii...şimdi görürsün sen ..diyip soluğu bi koşu, olmasını tahmin ettiğiniz yerin kapısında alırsınız .. yani evde.
- aç ulan kapıyı aç diyorum sana..
- demek mesajımı aldın... umrumda değilsin şu an..
- ben onun için gelmedim kızım..sen de benim umrumda değilsin...yeni play station aldım, onu oynıyacam ben belki sabaha kadar, çekil önümden...
cep telefonu kapalı olunca karşımıza çıkabilecek alternatif turkcell anonsları
son derece yaratıcı bi fikir..* *
-aradiginiz kisinin su an umrunda degilsiniz
+ne oldu hilmi
*saldıray abi yine sevişiyor kezban
ancak dinleyende geçici bi etki yaratacaktır.. zira anons şu ana işaret etmektedir.. sanıldığı kadar caydırıcı olmayacaktır. *
daha kalıcı etkiler için;
(bkz: aradığınız kişi size tüm ilgisini kaybetmiştir)
(bkz: aradığınız kişi sizi çoktan unutmuştur)
(bkz: aradığınız kişi sizi hatırlamamaktadır)
(bkz: aradığınız kişi hakkın rahmetine kavuştu)*
özellikle istemediğinizi bilerek ya da istemediğinizi defalarca ima etmenize rağmen salağa yatarak yine de aramak isteyen, kendini engelleyemeyen, her koşulda bir şekilde hayatınıza ordan burdan müdahale eden ve kendini bir şekilde size göstermek isteyen zavallıların önce arayan grubuna göre çalarken dinlet modunda ayarlanması ve daha sonra bu gruptaki kişi ya da kişiler için bu uyarı mesajının çalarken dinletilmesi gereklidir.*
"aman umrunda olmadığım çok da umrumdaydı sanki" diyerek cevaplandırılması gereken uyarı. kısasa kısas yani.
zaten olan bir durumsaldir. kisi telefonunu acmadigi zaman soylenmese de anlasilir. diiiit.. diiiiiit.. diiiiit.. diye calanken bu baslikta bahsedileni anlama durumsalidir.
umrunda olmayan nedenlerden dolayı aradığınız kişiye ulaşamamak.Nedenlerin öneminin olmadığı sonuçlara bakılması gereken durumdur.
hemen umutsuzluğa düşmemek gerekir. belki de aranan kişi şu anda yalnız kalmak istiyordur. olamaz mı yani?
(bkz: aradığınız kişinin şu an umrunda değilsiniz)
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
(img:#1802497)
(img:#1823979)
Dayanamaz minnoş yüreğim.
Çok da tın.