bugün

orospu çocukluğu ihtisasını başarı ile tamamlamış bir hıyardır. korna çalarsın buna arabanı çek diye çıkar bi esnafın yanından el kol yapar sinirli sinirli. tam bir orospu çocuğu ya. lan dua et sadece sözlükte başlık açıp sana buradan küfredecek kadar cesurum. yoksa aşağı inip ağzına levyeyi yerleştirirdim senin. piç seni. evet.
bana arabasının tamponunu boyattıran hıyardır. e be hıyaroğlu hıyar karsında kamyon yük indiriyo sen ne akla hizmet yolun ortasında hatta otoparkın kapısında arabadan kucağında bebenle inip yere oturuyosun? ben arabanın sahibini ararken, burdayım demiyosun! malsın lan sen!
gerizekalının önde gidenizidir. bir de haklıymış gibi işimiz var ne olmuş yani tarzında kafa tutar, hiç muhattap olmaya gerek yoktur 155 i arayınca sorun çözülüyor.
inip boydan boya anahtarla kaportasını çizmeniz gereken duyarsız egoist insan tipidir. bir tavsiye: dalga dalga çizin, düz çizgiden daha çok sinir eder.
aynı zamanda arabayı kaldırıma* park eden hıyardır bu.
155 aranıp devlete 70 tl kazandıracak olan hıyardır.
sürekli olarak otopark girişine park eden sayın komşumla aynı tarlada yetişmiş olabilir. kesenize bereket.
genellikle bayanlar tarafından yapılan harekettir. acil işleri olsun olmasın park etmede sıkıntı yaşadıkları için yolun ortasına atıp giderler. aracını yolun ortasına bırakıp giden bir bayanı saatlerce gelsin de arabamı çıkarayım diye beklediğimi biliyorum.
urfa dolaylarında yolun ortasına arabayı park edip giden hıyar abimiz döndüğünde kendisine sitem edenlere ' yav de ki ben ağacam burda mı bekleyecen akşama kadar' diyerek haklı çıkmayı başarmış yüzlere tebessüm kondurmuştur. ama hıyar mıdır? evet,hala hıyardır.
bugün başıma gelmiş olaydır.
normalde çalıştığım resmi kurumun kendi otoparkı var ama halka da açık, mağdur olmasın faydalansınlar diye. ama arabamın tam önüne park eden bir araç yüzünden kalakaldım işimde vardı. geldiğinde adama dedim ki; hadi işin var aceleyle böyle park ettin bir telefon numarası bıraksaydın ya,haklısın deyince sustum bende neyse dedim.
eğer vaktiniz varsa çıkmasını engelleyecek biçimde yanına parkedilip gidilesidir. uzaktan izleyip yediği bokun tadını ona hissettirmek ne güzel bir duygudur.
Sağ farı götürmüş şerefsiz. Fena girdim ama tampona ibnenin.
Otoparka park etsende bazı yavvvvvsaklar vurup kaciyor. Türkiyede fark etmeyen durum.
(bkz: arabaya vurup kaçan ibneler)