bugün

görsel

Zengin ve elit bir ailenin evladı olmakla beraber gösterişi sevmeyen bir babaya sahip olduğum için onu kızdırmamak adına bulduğum muazzam yöntem. Malum durumlar kötü her sektör krizde şimdi ben babama kalkıp araba aldım 4.500.000 milyon tele verdim desem olay çıkarır hani belki çıkarmaz ama yinede tedbirli olmak amcamgilin halamgilin diline düşmemek için böyle demem lazım.
Şark kurnazı fikri.

Bu şark kurnazları böyledir azizim, kendilerini çok akıllı, herkesi aptal sanırlar.
Babalarını kandırmaktan da hiç çekinmezler, vicdan yapmazlar.
Aslolan onlardır, onların çıkarlarıdır, onların kararlarıdır, onların konforlarıdır.

Fenadır şark kurnazı olmak!
izlerken, acı acı gülümsetir.
şahsıma şark kurnazı diyenleri ve hakaret edenleri dava edeceğim ben bunları daha öncede dava ettim takır takır aldım paralarını yine alacağım.
Zaten kendin bir bireysen, aile zenginliği dışında kendi ekonomik gücünü kazandıysan zaten kimsenin bunu sorgulamaya hakkı yok ki? Baban dahi olsa.
Hadi diyelim baban bir sey demedi, dışardan akraba dediğimiz aileden kişilerin hiç sorgulamaya hakkı yok.
Fakat diyorsan ki; baba parası... o zaman en başından en sonuna kadar haklıdır o baba.
unisex bahanedir bir sıfır eksiltip ev için bir sıfır eklenilip uçak için kullanılabilir. ne kadar zengin olduğunuza göre.
Zenginlik işte...

görsel
Baban sormayacak mı "sen bu galericiye neyini verdin de sana bunu hediye ediyor".
Normal karşılanır, davul bile dengi dengine.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar