bugün

pop müzik dinlemeyen insan tipidir. teselliyi arabesk şarkılarda bulmuştur. kimilerine göre kıro kimilerine göre banal kimilerine görede aşk adamıdır.
genelde şahin, doğan tarzı arabalarda sıkça rastlanır bu duruma.
1980 öncesinde doğan insanlardır.
hemen korumaya alınmalıdır.
hala var mı bu tip kırolardan, artık demet akalın ve serdar ortaç dinliyorlar diye biliyorum ben.
arka camda "durdurun dünyayı başım dönüyor" yazması muhtemeldir.
Tek kral arabeeeessssssssskkkkkkkk uleeyn diye bağıran tiple akraba olabilir.
Dogan'a bindigine göre kiralamis olma ihtimali yüksekde bi tiptir, satin alacak maddi güce sahip olamadigindan dolayi kederlenip müslüm, ferdi dinlemekle gecistirir. babasinin parasiyla lüks spor arabasina binipde madafaka dinleyene karsi on numara tiptir bu tip. sürekli birilerini asagilamayi kendilerine meslek edinmis kisileri anlayamiyorum.
arabesk rap adı altında saçma sapan şarkılar dinleyenlerle büyük benzerlikleri vardır. kullandıkları araba, saç stilleri gibi.
Genelde arabanın camlarını da açıp geçtigi yerlerdeki herkese dinletmeyi de seven tiplerdir. Otobüs ve tramvayda kulaklıkla son ses müzik dinleyenler de bunların yeni nesil olanlarıdır.
93 model düz şahin ile zaman zaman tarafımdan yapılandır.
Yeri geldiğinde pop da dinlenir (s.ortaç, d.akalın, i.yk gibiler değil), türk sanat müziği de dinlenir aynı arabada.
Teselli sadece arabeskte aranmamaktadır.
Dışardan yapılan kıro, banal, apaçi vb yakıştırmalar kişinin umrunda olmaz. Tanısanız o arabada bu şarkıları dinlediğine inanmayabilirsiniz.
Yolda gördüğü her karşı cinse korna çalmamaktadır. Ayrıca alkollü araba kullandığına nadir rastlanır.
1980 sonrası nesildendir.
Arabası modifiye veya büyük punto yazılı değildir.
Şahin arabaya binmesinin sebebi düşük maliyetten ve dağa taşa gidebilmekten kaynaklanmaktadır.
Efkarlandığı herhangi bir şarkıda sesi biraz yükseltmektedir.
Özetle normal vatandaş olanları mevcut tiptir efendim.
Doğana biner camlar yarıya kadar açık arabanın içi erkek dolu son ses müslüm gürses şarkıları açılmış herkes sadece ona bakıyormuş gibi arabayı yavaş sürerek giden tiplerdir.
görünce kaçmak gerekir. aynı zamanda çok kötü araba kullanırlar, kural tanımazlar.
93 model slx arabamda ben de dinlerim. yerine göre metallıca da dinliyorum. ehliyetini babacığının tanıdık arkadaşları sayesinde alanlardan daha iyi araba kullanır.
Arabası muhtemelen Doğan, Şahin veya türevleri olan, 18-25 yaş aralığında bulunan yurdum delikanlısıdır.
efkarlıdır.
Adamın dibidir. Delikanlıdır.
Yokluk içinde büyüyen fakir ama gururlu bir gençtir.