bugün

arabada sevişen çifti görür,arabaya yaklaşır ve
-ooo mahmut abiii iyisin yinee götürüyon rus karıyı abiii
-saol muratçım hadi git işine
-abi böyle kuru kuru olur mu yaa,dur ben de geleyim soğuk dışarısı
-lan de get
-tamam abi sen öne geç ben yengeye eşlik ederim
-...*
plaka tanıdıksa, hatta bir de araba bir bayan arkadaşınıza ait ise beyninizin komplo teorisi üreten birimi aşırı ısınır, yanabilir bu yüzden sıcak havalarda plaka okumamak gerekir.
bir de arabanın size veya kız arkadaşınıza ait olma durumu vardır ki, o çok daha fena.
videoya çekerler efenim.

olay amerikanın chicago eyaletinin Eisenhower otobanında gerçekleşmiş, araç son sürat giderken çift aldırmadan cinsel ilişkisine devam etmiştir.

http://www.mirror.co.uk/n...eo-having-sex-car-2296085

not: hürriyet te sansürlü olanından vardı burada sansürsüz.
araba hareket halinde iken sevişiliyor ise zamandan tasarruf sözkonusudur efendim.yok araba hareketsiz ise fantezi şeysidir ya da ev yoktur.

anahtarı veriyim gelin bende sevişin lan bana da eglence olur hani.
şaşkınlıkla önce bir bakarsın, sonra olayı idrak edip hatun kişiyi kesersin iyi mi kötü mü diye, sonra içinde bir şeyler harekete geçmeye başlar, en son da er kişinin sen farketmesiyle toparlanıp kendine gelip oradan uzaklaşmanla biten durum.* *
Dün kent park otoparkında yaşadığım durumdur, hiç istifini bozmadan devam ettiler bir an öne konrtağı çevirip hıla uzaklaştım rahatsız olmasınlar diye plaka da LZP06 idi.
hemen zabıtayı arar ya da "çıkın lan arabadan nabıyonuz lan eşşoleşekkler eviniz yok mu sizin?" deyip ahlak bekçiliği yapmaya çalışır.
eğer saygısı varsa başını başka bir yöne çevirip uzaklaşır.bana ne yaptıklarından der.bu moddaysa candir.