bazı şeylere anlam veremiyorum gerçekten. mesela bay e filminin kurgusuna, eisenstein'in montaj tekniğine, lance armstrong'un en güzel hatunları götürebilmesine, bir simitle mutlu olan fakirlerin sahip olduğu huzura akıl sır erdiremiyorum.
erkekliğinizi gösterebileceğiniz platformların en önemlilerinden biri de pistlerdir. pistlerde esamesi okunmayan , spor arabasında minimum bir adet büyük göğüslü sarışın hatun bulundurmayan erkeklerin "ben oldum abi" diyemeyeceğini düşünmüşümdür hep. hem siz de biraz zorlayıp da saksıyı düşünsenize, araba kullanmak erkek işidir. kadınların ne kadar kötü kullandığını bilirsiniz. bir kız ile bir erkek ve de bir araba varsa ortada, o arabayı erkek adam kullanır. peki siz bu durumlarda ne yapıyorsunuz? karı gibi yan koltuğa geçip hakimiyeti karşınızdakine veriyorsunuz. bu tipik bir kadınlık içgüdüsü gösterisi, kudretli bir erkek için tam bir aşağılanma. bunu gururuna yediren erkeklerin hala nasıl las vegas'ta kumar oynayabildiğini anlayamıyorum.
kesinlikle benim. zira öğrenmemem insan sağlığı açısından daha yararlı. annemler anlatırdı küçükken bisiklet kullanırken bile gidip başka cocuklara çarpıp eğlenirmişim.

bir iki kere deneyeyim dedim zor değil kullanmak ama içimde arabayı baaam diye karşıdan gelen kamyona çarpmak, ya da virajı dönmeyip karşıdaki eve girmek gibi sadistçe dürtüler uyanyor.*. deliriyorum anlatamam vurucam böyle araba dümdüz olucak.

en olmadı discovery channela falan başvurucam. bir araba en cok ne kadarlık çarpmaya dayanıyor testlerine giricem orda eylemsizlikden ötürü öne doğru eğilen manken ben olucam.

(bkz: öğrenmemek ayıp değil çarpmamak ayıp)
utanmasi gereken erkektir.
belki motorcudur. benim de honda cbr 1000 rr olsa mesela utanmam araba kullanmamaktan.
vurduruyordur ya da vurdurmuyordur bu mühim değil. mühim olan araba kullanmayı bilmemesidir.