bugün

olası erkek davranışıdır. bilemem, belki sadece ben böyleyimdir. lan arkadaş , yemedim içmedim, götü boklu bir araba aldım. belki dedim, yanına fıstık gibi kızları alıp tur atan herifler gibi ben de bir şeyler yapabilirim. ama nerdeeee ?
yok arkadaş. bu iş sadece araba almakla olmuyor. onu cafcaflayıp süslemekle de olmuyor.
görünüm itibarıyla bakıyorum, kızı gezdiren lavukla benim gibi bir lavuk arasında pek bir fark yok. onunda arabası hemen hemen aynı kıvamda, benimde. onunda saçları benim gibi, ya da daha doğrusu benim de saçlarım onun gibi ama yok. olmadı mı , olmuyor işte. ne iştir çözemedim.
müzik tesisatındandır dedim, gittim borç harç tesisat çektirdim arabaya. son sesi verince arka tekerlek yerden kesiliyor ama, yine ben şoför koltuğundayım ve yine yan koltuk boş. dişiyi geçtim, erkek arkadaşım bile yok lan !
eksik parça nedir, çözemedim.
ar-ge çalışmalarım devam ediyor. belki arabayı sürüş tarzıyla kendini ıspatlıyodur o herifler. dur ben değişik bir sürüş tarzıyla bir tur atıp geliyorum. ismail yk, bas gaza. dur sesi de açıyım. ohh.
gelişmelerden haberdar edicem sizi , hiç meraklanmayın..
(bkz: bir kiza arabayla carptiktan sonra evine birakmak)
sanrıdan ibarettir.

adam olmak denenmelidir, satın alınmıyor olsa gerek. *
her sakallıyı dede sanma durumudur.
araba için bir erkekle zaman geçiren binlerce kız olması gerçeğiyle doğru orantılıdır.

sadece doğru zamanda doğru yerde olmak gerekir.
henüz beşiktaş bebek civarlarında takılmamış yazar sanrısıdır.*
arabadan arabaya degisen sani.

(bkz: bmw)
(bkz: brings more women)
olabilirliği yüksek bir ihtimaldir. fakat nasıl kız tavlanacağı da ayrı bir konudur. * *
- yavrum gel bugün bizim eve gidelim.
- ay nedenmiş ki o gelmem ben senle araban bilem yok daha.
- nahh artık ev var araba var para var.kodum çocuğu iddaadan.
- tamam hıdırcığım hayatım aşkım beyaz atlı prensim.
gerçekleşmesi için bir kaç kriter daha gereken eylemdir.

1- araba sahibi olmak mühimdir. şansınız yüzde elli artar. tipinizin pek önemi yok. bakımlı olmanız yeterlidir.

2- türk kızlarının lüks yaşama olan özentiliği göz önüne alındığında şansınız yüzde ellibir daha artmakta.

3- araba sahibi olmanın yanında, biraz kendinizi düzgün ifade etmeniz, yani argodaki anlatımıyla kendinizi iyi pazarlamanız gerekmektedir.

4- araba sahibi olmanın yanında katıksız bir fırlama iseniz yüzde yüz gerçekleşecek olan eylemdir.

düşünün. araba sahibi olan bir erkek ile olmayan bir erkek bir kız için kapışsınlar. gidip aynı anda alalade bir kıza ilan-ı aşk etsinler. ortalama her kız kendisini taksilerden, otübüslerden, yürümekten kurtaracak olan erkeği seçecektir.
kızlar da şöyle bir yapı var şahsımca;

herkesi bir bir müddet sonra sevebilmeleri.
arabası olmadığı günlerde bol miktarda arabaya tav olan kız gözlemleyen kişinin haklı olarak geçirdiği kısa süreli "arabam olursa bi sürü kız götürürüm lan" sendromu.
kolayca olmasa da eskisine göre daha kolay olacağı garantidir.
(bkz: motorsiklette şansınızın daha düşük gözükmesi)
sanrıdan öte düşüncedir. çünkü yapılan gözlemler sonucu elde edilen veriler bu olayın doğruluğunu kanıtlamaktadır. kanıtlanabilir olduğu için de sanrı olduğu düşüncesi yanlıştır.
sacına jöle sürüp ilginç ilginç modeller yapınca kız tavlayacağını sanmak gibi bişeydir.
- ühühühühü.
+ neden ağlıyorsun sezai ne bu hal?
- abi nurcana teklif edicem ama tırsıyorum.
+ o niye?
- bi arabam bile yok be. daha ne olsun.
+ nurcan arabaya mı veriyomuş sezai?
- ayıp oluyo abi ne biçim laf o?
+ sezai bi siktir git sezai!
kızları kolayca tavlayanın araba olduğunu sanmak yanlışıdır.

oysa insan ilişkilerini kuran kişinin kendisidir. demem odur ki, araban yokken kadınlarla aran iyi değilse, "araba" bunu iyileştirmek için sana artı sağlayacak bir materyal değildir; ancak bu düşünce tarzı belki bir takım açık göz dişi eşrafı tarafından kişinin ücretsiz taksi olarak kullanılmasını sağlar.
araba denildiğinde sadece murat 124 vari araçları aklına getiren erkeklerin içinde bulunduğu duygudur. ayağı yerden kesilsin diye araba alınırsa da olacağı budur zaten.

halbüsü mitsubishi lancer Evolution X **** gibi bir arabaya taşaklı bir modifiye yaptırıp, hacettepe, boğaziçi, bilkent, ege vs.. gibi üniversitelerin önünde park etmeyi akıl etse * içinde buluduğu o karamsar havayı hemen atacaktır.
(bkz: tavsiyeler cilt 2) *
kızlara kendisi olarak yaklaşamayan, zekasını kullanmakta zorluk çeken erkeğin kaba kuvvet ve maçoluk ile sığınağıdır.
boş iştir. helikopter alırsanız, işi garantilersiniz.
yakın bi arkadaşımın başına geldi bu olay.

araba alınca hemen gitti spor filan yazıldı. ha bu arada spor salonuyla kaldığı yer 100-150 metre ama arabayla giderdi. maksat oradan hatun kaldırmak. baktı olmadı bir süre sonra bıraktı. göbek filan saldı. öyle iğrenç bişey oldu.

tanım: kendini kandırmak başka bi şey değildir.
lise önlerinde tüneyen apaçi düşüncesidir.
(bkz: önce adam olacaksın)
arabayı alabilirsin ama beyin bedava...
bence öyle değildir. tabiki güzel bir araba kızlarında dahil herkesin ilgisini çeker. ama bu o kadar kolay olsaydı açıyim arabanın kapılarını dolsun kızlar. ohhhh.
bunu ıspatlamak için arabaya 4 erkek arkadaşını da alarek çapkınlığa çıkan kişinin düşüncesidir.