bugün

Sizin morarmaniza neden olacaktir.
Genelde benim bulunduğum çevrede yaşanandır. Zekilik iddiasında asla bulunmam. Genelde bulunduğum ortamda mal ayağına yatarım. insanları çok pis gözlemlerim. iyi olduklarını sandıkları ama kötü oldukları noktaları tespit ederim. Hiç bir zaman da onlara aptal muamelesi yapmam. En malına bile aşağılayıcı davranmam. Her konuda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Ancak karşımda kendini akıllı bi bok sanan biri varsa ona daha mal bi tavır takınırım ve en sonunda egosunun verdiği ibnelikle beni aşağılamasını sağlarım. Daha sonra da onu gözlemler ve çok basit bir noktada eksiğini bulup inceden artistliğimi yapar göt eder ve uyandırırım onu. Daha sonra ne aşağılayıcı bir tavır görürüm ne de şahsıma karşı kendini büyük görme...

Seviyorum bu yönümü.
nicki amip olanlardır.
Ben bunu yaşadım ya kıza gerizekalı gibi şu hareketlere bak derken kız edebiyattan 50 net yapıyormuş tabi bende kendi tipine baktım ondan heralde bu haldeyim dedim yattım.
albert einstein. ilkokul öğretmeni einstein'i aptal bir çocuk olarak görürmüş. hatta diğer çocuklara aptallığıyla kötü örnek oluyor diye ailesine zerzenişte bulunurmuş.
Size bunu hissettirmişse zekidir zaten.
En sinir olduğum şeydir. Suya götürüp susuz göturebilecegim insanlarin bana pirinc kadar akillariyla uyguladigi basit oyunlardir...