bugün

apple'ın samsung satan perakendecilere yolladığı uyarı mektubuyla yaşanan durumdur. benim malımdan başkası satılmayacak ulan demiş apple yolladığı mektupta.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25366724/
apple'ın iyiden iyiye götünün kalktığının göstergesidir. bu götün bu seviyelere ulaşmasında katkısı bulunan marka yalakaları sağolsun.
ne samsung kullandım ne de apple fakat görünüş o ki samsung un işine yarayacak olan terbiyesizliktir.
bu kadar apple yavşağı olursa dünyada onlar da aynısını yapar. macbook air gibi sikimsonik özelliklere sahip bilgisayara dünyanın parasını isteyen bunu da yapar.
apple'ın steve jobs'un ölümünden sonra yeni ürün yaratıcılığında yaşayabileceği çıkmazı şimdiden öngörüp paniğe başladığının işareti olan tehdit gibi durum.
Eğer biraz araştirirsaniz apple'in android sistemini samsung'dan çaldiğini öğrenirsiniz.
pek işlemeyecek olan postadır. samsung'un şu andaki satışları emin adımlarla ilerlediğini gösteriyor..
bir apple kullanıcısı olarak apple'ın ayıbı olarak gördüğüm saçmalık. korkaklığın göstergesidir. umarım bu tehdit sonuçsuz, apple göt olduğuyla kalır.
hakkıdır. unutmayın ki, tekel in verdiği sigara koyma haznelerine, tekel in olmayan sigaraları koyamazınız. golf dondurma kasasının içine sadece golf marka dondurma koyulur. sonuçta bir ticaret var ortada. cama 'apple satılır' diyorsan apple satacan.

edit: gören de son entry lerin hepsinin samsung ceo su olduğunu düşünür. takoz düz cam ekran telefonalrı 1500 tl den veriyorlar hala savunuyornuz firmayı. te allaaam.
apple'ın iyiden iyiye sıçışa geçtiğinin göstergesidir. dünya pazarını android'e kaptırdım bari kalemi koruyayım mentalitesiyle yapılmış seviyesiz, kişiliksiz bir girişimdir. fanboyları bile yavaş yavaş samsung'un gücüne biat ederken apple'ın yaptığı havanda su dövmek.